ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Східні кордони НАТО треба посилити, - президенти Польщі та Естонії

Під час першого закордонного візиту Анджея Дуди президенти Польщі та Естонії разом закликали посилити східні кордони НАТО
Depo.Влада
23 серпня 2015 22:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на TVN24.

"Бази НАТО перед 1989 р функціонували на самому його східному кордоні, тому нині повинні бути пересунуті далі на схід... Я вважаю, що це не тільки історичне рішення, але й обгрунтоване сьогоденням", - сказав польський президент Анджей Дуда під час свого першого закордонного візиту до Естонії.

На зустрічі із естонським президентом Тоомасом Гендріком Ільвесом Дуда наголосив, що у 1989 році сталися великі зміни, через що змістилися також кордони безпеки в регіоні. У зв'язку із цим Польща та Естонія як країни НАТО, що приєдналися після 1989 року, "запрошують" і "очікують" від союзників запевнення їм гарантій безпеки.

"Особисто я маю причини стверджувати, що наш східний сусід вважає цей регіон (Балтійський - ред.) як найбільш уразливий регіон НАТО. Це місце, де рішучість і переконання НАТО найлегше перевірити", - сказав президент Естонії і наголосив, що через це необхідно будувати військові потужності, які в стані відповісти на нові виклики.

Наприкінці вересня Україну відвідає Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг.