Шевцов розповів, який він патріот, та пообіцяв Шокіну та Грицаку співпрацю (ДОКУМЕНТ)

Колишній начальник поліції Вінниччини Антон Шевцов заявив про готовність до повної співпраці з органами досудового слідства
Depo.Влада
21 березня 2016 21:01
ФОТО: depo.ua
Шевцов розповів, який він патріот, та пообіцяв Шокіну та Грицаку співпрацю (ДОКУМЕНТ)
Шевцов розповів, який він патріот, та пообіцяв Шокіну та Грицаку співпрацю (ДОКУМЕНТ)

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Сьогодні відвідав Генеральну прокуратуру України і СБУ, де звернувся до голови Служби безпеки Василя Грицака і генерального прокурора Віктора Шокіна з офіційними заявами про готовність до повної співпраці з органом досудового розслідування з усіх питань, які можуть виникати в ході проведення слідства", - написав Шевцов, оприлюднивши копії відповідних звернень.

Шевцов розповів, який він патріот, та пообіцяв Шокіну та Грицаку співпрацю (ДОКУМЕНТ) - фото 1

Шевцов розповів, який він патріот, та пообіцяв Шокіну та Грицаку співпрацю (ДОКУМЕНТ) - фото 2

Шевцов розповів, який він патріот, та пообіцяв Шокіну та Грицаку співпрацю (ДОКУМЕНТ) - фото 3

Шевцов розповів, який він патріот, та пообіцяв Шокіну та Грицаку співпрацю (ДОКУМЕНТ) - фото 4

"Незважаючи на закінчення терміну мого утримання під вартою, я добровільно звернувся в СБУ і ГПУ c заявами, в яких підтверджую свою готовність з'явитися за викликом слідчих і співробітників правоохоронних органів для проведення слідчих дій, а також я вказав адресу свого місцезнаходження", - додав він.
Шевцов також вчергове заявив, що не вчиняв злочину, в якому його звинувачують (державна зрада).

"Я не вчиняв інкримінованого мені злочину. Все, що викладено в повідомленні про підозру, не підтверджується будь-якими відповідними і прийнятними доказами. Я патріот своєї країни - України, що підтверджує мій багаторічний стаж роботи в МВС, зокрема - на керівних посадах. Вважаю, що поставлені завдання, як співробітник МВС України, виконував належним і ефективним чином, ніколи не порушував присяги. Абсолютно готовий до повного об'єктивного і всебічного розслідування", - наголосив екс-начальник вінницької поліції.

Нагадаємо, вчора після 21:00 скандально відомого екс-очільника вінницької обласної Нацполіції Антона Шевцова відпустили з зали суду, оскільки збіг термін тримання його під вартою - 72 години з моменту затриманя. До цього часу захисники Шевцова тягнули час: заявляли відводи суддям, не давали слова сказати прокурору.

Сам Шевцов кілька разів скаржився на погане самопочуття, в результаті чого до нього тричі викликали медиків і двічі забирали до лікарні. Другого разу медики доставили поліцейського до судової зали більше, ніж через п'ять годин - о пів на восьму вечора. Після цього Шевцов відмовився від усіх чотирьох адвокатів, які його захищали, назвавши їх некомпетентними і зажадав, щоб йому призначили державного захисника.

Коли адвокат прийшов, то подав клопотання про звільнення Шевцова з-під варти, адже термін його утримання сплив. Суддя Юрій Ковбаса клопотання захисника задовольнив. 

Затримали Антона Шевцова 17 березня ввечері на кордоні з Білоруссю. Його звинуватили у державній зраді.

До цього, 14 березня, голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе підписала наказ про відсторонення Антона Шевцова від виконання посадових обов'язків у зв'язку з необхідністю проведення перевірки у зв'язку з нововиявленими обставинами.

Того ж дня пізніше, Деканоїдзе задовольнила рапорт про відставку Антона Шевцова з посади начальника ГУНП України у Вінницькій області

Читайте також: СБУ про звільнення Шевцова: Ми зробили все, що могли

Більше політичних нови