Єврокомісія перевірить, як Росія виконує газовий контракт

Європейська комісія має намір перевірити рівень тиску в газотранспортній системі (ГТС) Росії на кордоні з Україною через скарги української сторони на невиконання Росією контрактних зобов'язань щодо забезпечення транзиту газу до Європи
Depo.Влада
2 вересня 2016 12:55
ФОТО: depo.ua

Про це заявив віце-президент Єврокомісії Марош Шефчовіч під час зустрічі з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом, передає depo.ua.

За його словами, місія Єврокомісії вже провела моніторинг рівня тиску газу на території України.

"Наступний крок - звернення до Росії з тим, щоб вивчити ситуацію по іншу сторону", - сказав Шефчовіч.

"Модернізація газотранспортного шляху України - це в наших спільних інтересах,  щоб вона була більш надійною, щоб вона належним чином функціонувала. Я думаю, що  це буде найкращою відповіддю тим, хто сумнівається у майбутньому газотранспортного шляху України", - додав він.

Також віце-президент Єврокомісії зазначив, що має "дуже хороші робочі відносини із міністерствами (українськими, - ред)  і також є інтерес з боку провідних західних газових компаній, які мають хорошу репутацію".

"Як тільки розподіл "Нафтогазу" перейде на новий етап ці компанії будуть готові поділитися досвідом, щоб упевнитися, що газотранспортна система України працює за найвищими стандартами",- додав віце-президент Єврокомісії.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада