Що відомо про нових членів ЦВК

Президент України Володимир Зеленський подав у Верховну Раду новий склад ЦВК. Сьогодні Рада за нього проголосувала

Що відомо про нових членів ЦВК…
УНІАН

Як повідомляє Depo.ua, за кожного кандидата Рада голосувала окремо. 

За призначення членом Центрвиборчкому Боярчук проголосували 355 народних депутатів, кандидатуру Буглака підтримали 345, Гатаулліної - 350, Гевка - 353, Глущенко - 359, Греня - 361, Діденка - 367, Дубовика - 334, Євстігнєєва - 370, Єфремової - 373, Кармази - 375, Любченка - 370, Мірошниченка - 310, Перепелюка - 366, Плукаря - 368, Постівого - 370, Фрицького - 371.

Серед 17 членів нового складу ЦВК, 12 є представниками, подані фракцією "Слуга народу", двоє – висуванці "Опозиційної платформи – За життя" і по одному кандидату від "Батьківщини", "Європейської Солідарності" та "Голосу".

Юрій Буглак

Має дві спеціальності – юриста та держслужбовця. 

У 2002 - 2006 помічник Петра Порошенка як нардепа. Заслужений юрист України. 

Був юридичним радником ДП "Кондитерська корпорація "Рошен". У 2015-му – кандидат до Вищої Ради Юстиції. У 2011-му – співзасновник юридичної компанії. 

Нардеп VIII скликання. Обраний у 2017-му від БПП через дострокове припинення повноважень Олексія Савченка. Очолював підкомітет з питань запобігання і протидії політичній корупції однойменного комітету. 

Оксана Боярчук 

Інформації про потенційну членкиню у відкритому доступі немає. Але є контакти приватного нотаріуса з цими самими ініціалами. 

Олени Гатаулліна

Фото: oporaua.org

Юрисконсультка юридичної групи "Колегіум", балотувалася у парламент від партії "Удар" на 196-й позиції.  Була заступницею голови партії "Удар". У Верховній Раді VIII скликання була помічницею депутата від БПП Анатолія Євлахова. 

 

Андрій Гевко

38-річний ексзаступник міністра освіти і науки, був виконавчим директором "Громадянської мережі "Опора", директором департаменту роботи з кадрами вищої школи та держслужби МОН. Затверджений за поданням партії "Голос". 

Працював менеджером, а потім головою відділу адвокації коаліції "Реанімаційний пакет реформ".

Півроку працював помічником члена ЦВК. 

Вікторія Глущенко

Її кандидатуру подала "Батьківщина", хоча пані Глущенко безпартійна.  Раніше працювала у секретаріаті ЦВК. 

Віталій Грень

ФОТО: сайт об'єднання "Укроп"

У 2015-му балотувався у Київську обласну раду VII скликання від партії "Укроп". Був членом політичної ради партії. 

На громадських засадах був помічником нардепа Верховної Ради VIII скликання від "Народного фронту" Павла Унгуряна, а також нардепа VI скликання від БЮТ Віктора Уколова. Очолює асоціацію християн-юристів. 

"Спеціалізуюся на юридичному супроводі діяльності політичних партій, громадських організацій, фондів", – вказано на його аккаунті у Twitter. Щоправда, в останнє його сторінка оновлювалася у 2012-му. 

Олег Діденко

ФОТО: Уніан

Олегу 39 років. Здобув освіту юриста у Чернівецькому національному університеті ім. Юрія Федьковича. 

З 2003 по 2014 працював помічником нардепів. У 2007-му – був юристконсультом та першим заступником керівника Юридичного департаменту у Центральному виконавчому комітеті "Нашої України". 

Був виконавчим директором ТОП "Правнича група "Колегіум". 

У квітні 2014 року призначений членом ЦВК. Власне, був у попередньому складі комісії, який розігнали всередині вересня. 

Має ступінь Заслуженого юриста України. 

За даними на 2015-й, має одну квартиру і їздить на Audi Q7.

Сергій Дубовик

Панові Сергію 48 років, він заслужений юрист України. Починав кар'єру як технік в Інституті хімії. Згодом здобув юридичну освіту. 

На правовій ниві кар'єру почав з посади керівника юридичної служби ТОВ "Комерційний дім "Анастасія", протягом чотирьох років очолював Спілку захисту прав споживачів Солом'янського району столиці. 

Був помічником народних депутатів. 

З 1995 став начальником юридичної служби ТОВ "Комерційний дім „Анастасія"", а 1996 та у 1999–2003 рр. був головою правління Спілки захисту прав споживачів Залізничного (Солом'янського) району міста Києва — головою Ради Київської міської спілки захисту прав споживачів.

Здобув управлінську освіту. У березні 2004-го став членом ЦВК, у грудні – призначений у комісію вдруге. Став її секретарем. На позиції був протягом трьох років. 

У 2007 – 2008 був заступником міністра у зв'язках з парламенту. 

Згодом очолив Центр перепідготовки працівників Мін'юсту. 

У 2013-му став радником голови ЦВК, весною 2014-го – заступником керівника секретаріату ЦВК. 

Андрій Євстігнєєв

За даними Чесно працює доцентом кафедри екологічного права в КНУ імені Тараса Шевченка, кандидат юридичних наук. Засновник та керівник власного адвокатського бюро, а також директор ТОВ "РСП Інтернешнл", засновниками якого є громадяни Австрії та РФ. Має право на заняття адвокатською діяльністю з 2006 року. Член Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.

Брав участь в конкурсі кандидатів на посаду судді Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду  і вибув з конкурсу за результатами підсумкового рейтингу

Був помічником на громадських засадах народних депутатів від "Батьківщини" Кальченка Валерія і Тарасюка Бориса.

"З 2004 року у якості публічного консультанта на виборах. Брав участь у всіх виборах, які відбувались в Україні, у чергових і позачергових. У 2007 році брав участь у якості лектора для членів виборчих комісій, для офіційних спостерігачів. Я був автором і співавтором певної кількості проектів законів, консультував народних депутатів щодо проектів виборчого законодавства, які розглядались Верховною Радою", - розповідає він сам про себе.

Згідно з декларацією, спільно мешкає, але не перебуває у шлюбі з Тетяною Рябишевою

 

Ірина Єфремова

За першою освітою - вчителька російської мови та літератури, закінчила також Українську національну академію ім. Я. Мудрого за спеціальністю" правознавство "(2003 рік) і Харківський регіональний інститут державного управління при президенті України, магістр державного управління (2008 г.).

Поєднувала педагогічну і політичну діяльність: працювала в школах міста Зміїв, у райвиконкомі, а також в Зміївській РДА начальником відділу з питань сім'ї та молоді. У 2002-2005 роках працювала юристом в приватній фірмі "Кредо". У 2005-2010 роках обіймала посаду голови Печенізької районної державної адміністрації. З 2010 року - заступниця директора Інституту регіональної політики, також в цьому році вона була обрана депутаткою Харківської обласної ради від ВО "Батьківщина" за списком партії. У 2012 році балотувалась до Верховної Ради від ВО "Батьківщина" №130 у списку.

У листопаді 2014 року стала депутатом Верховної Ради VIII скликання від партії "Народний фронт". Була Головою підкомітету з питань забезпечення діяльності Верховної Ради України та народних депутатів України Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України.

Член виборчої комісії ЦВК з вересня 2018 по вересень 2019

Нагороджена орденом княгині Ольги III ступеня, православними орденами "Великомучениці Варвари", "Великомучениці Катерини" I—II ступенів, орденом "До 1020-річчя Хрещення Русі", "Ділова людина України 2007 року".

З 2005 по 2010 рік обіймала посаду голови Печенізької районної державної адміністрації Харківської області.

За даними Чесно - кнопкодавка. 

Олександра Кармаза

Народилася 8 листопада 1972 року, освіта вища. Кандидат юридичних наук, головний консультант Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України.

Співавторка, авторка 15 науково-практичних коментарів та  підручників з цивільного, житлового та господарського права; автор 50 наукових статей, опублікованих у виданнях ВАК України.

За даними theБабель на тренінгу для новообраних нардепів в Трускавці проводила тренінг щодо законодавчого процесу і підготовки законодавчих документів: як працює законодавча машина, як працює держава і як підготувати свій законопроект.

Володіє двома квартирами, Хондою CR V, має нематеріальні активи.

Павло Любченко

Народився 17 липня 1967 року в селі Свердлово Бобринецького району Кіровоградської області. Професор кафедри державного будівництва Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого

За даними 2day.kh.ua у 2014 році балотувався як мажоритарник від "Радикальної партії Ляшко" в Кіровоградській області, звідки сам родом. В 2019 балотувався до ВР за списком "Голосу" (120-м номером). Також в 2019 році подавав заявку на конкурс для обрання на посаду судді Конституційного суду.

52 роки, розлучений, у нього троє дітей, безпартійний.

Задекларував два гаража, квартиру 64 м2,  два необудованих будинки і дві машини – TOYOTA і LAND CRUISER 2008 року випуску. Також має чималий дохід, який складається не тільки із зарплатні, а з гонорарів і відсотків і активи в іноземній і державній валюті.

Юрій Мірошниченко

Закінчив факультет іноземних мов КНУ ім.Т.Г.Шевченка, юридичний факультет Академії праці та соціальних відносин та НАДУ при Президентові України за спеціальністю "державне управління". Доктор юридичних наук, кандидат політичних наук. Заслужений юрист України, доцент.

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від партії "Опозиційний блок" (№20 у списку) як безпартійний. У 2014 році був головою "Партії розвитку України".

З 2010 до 2014 року був представником президента Віктора Януковича у Верховній Раді України. У 2006-2014 роках – народний депутат 5,6 та 7 скликань, обирався за списком "Партії регіонів" (№123, №143 та №39 відповідно). У 2005-2014 роках був членом партії. 8 квітня 2014 року вийшов з фракції "Партії регіонів", до закінчення каденції був позафракційним.

У 1999 році балотувався на посаду Київського міського голови

За даними Чесно - фігурант трьох антикорупційних розслідувань. Голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року, але 16 вересня того ж року відкликав свій голос.

Згідно з декларацією на 2019 рік має дві квартири і земельну ділянку, недобудований дім в Криму, коштовний годинник і вогнепальну зброю. А також – кілька автомобілів і грошові активи.

Володимир Перепелюк

Кандидат юридичних наук.

Задекларував квартиру в Києві, достатньо великі доходи і грошові активи. Автомобілів не має.

 

Віталій Плукар

Захистив у 2011 році кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Був помічником (на платній основі) народного депутата України Валерія Карпунцова, обраного до Верховної Ради VII скликання за списком партії "Удар Віталія Кличка". Представляв "Удар" в судовій справі партії проти спікера Рибака (справа про кнопкодавстві).

На парламентських виборах 2014 року входив в контрольну комісію з виготовлення виборчих бюлетенів як делегат від "Удару".  

З 25 березня 2015 р Плукар є завідувачем відділом моніторингу діяльності місцевих органів влади та підтримки їх правотворчих ініціатив Департаменту місцевого самоврядування та децентралізації Адміністрації президента України.

У квітні 2016 року Віталія Плукара в якості кандидатури до подання президента щодо призначення членів ЦВК запропонувала фракція політичної партії Блок Петра Порошенка "Солідарність".  У січні 2018 року на сайті президента було опубліковане друге подання, в якому серед прізвищ також фігурувало це. 5 лютого 2018 року Голова Верховної Ради України Андрій Парубій опублікував оновлений список кандидатур до складу ЦВК, отриманий від президента Петра Порошенка. У вересня 2018 року він став членом ЦВК.

Сергій Постівий

Народився 24.01.1987. Закінчив Східноєвропейський університет економіки і менеджменту і Інститут законодавства Верховної Ради України. Працював у відділі планування та аналізу інспекторської діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель у Черкаській області і управлінні з контролю за використанням та охороною земель у Черкаській області. Потім займався приватною юридичною діяльністю, а в 2013-2015 працював помічником-консультантом народного депутата України.

Потім був радником білоцерківського міського голови, а ким працював далі – невідомо. В декларації за 2019 рік вказав дві квартири, земельну ділянку, автомобіль volkswagen passat  2014 року випуску, доволі невеликі доходи і грошові активи.

Юрій Фрицький

Доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри конституційного, адміністративного права та соціально-гуманітарних дисциплін Університету "Україна". Член редакційної колегії фахового видання "Економіка. Фінанси. Право"

Вищу освіту здобував в Україні і за кордоном.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"