Цирк Манжосова: Чи має колишній друг Зеленського "наркокомпромат"

Екс-учасник студії "95 квартал" Денис Манжосов планував виступити на прес-конференції. Однак вийшов в ефір одного з телеканалів, де розповів, що Зеленський – не наркоман. Це кінець шоу чи лише пауза?

Коли вперше повідомили про прес-конференцію Дениса Манжосова, колишнього друга нинішнього кандидата в президенти, однокласника (вони сиділи за однією партою), у соцмережах припустили, що саме зараз виборці дізнаються страшну правду про "наркозалежність" Зе. Про неї говорять не перший день, у під’їздах будинків навіть листівки про це знаходили, але прямих доказів наркозалежності криворізького гумориста досі немає. Як з’ясувалося у підсумку – або доказів дійсно немає, або Манжосов просто в останню хвилину дав задню, або він і не мав нічого такого оприлюднювати. Й інтрига з наркокомпроматом триватиме.

Якщо коротко, то колишній актор "95 кварталу" прийшов до приміщення, де мав давати прес-конференцію, і швидко звідти вийшов, сів у таксі і поїхав у невідомому напрямку. А за кілька годин потому об’явився в ефірі провладного телеканалу "Прямий", де обнулив "наркоманську" тему. "Я кажу вам, що це не правда. Ну, це дурість, висмоктана з пальця", - заявив він. "І що це було?", - розчарувалися мисливці за сенсацією.

Нам ця історія віддалено нагадала іншу, 2004 року. Тоді на початку лютого до Києва приїхав на той час доволі відомий російський політик, депутат Держдуми і кандидат у президенти Росії Іван Рибкін. Його пов’язували з колись всесильним, а нині покійним російським олігархом Борисом Березовським. Приїхав Рибкін і зник. Знайшовся Іван Петрович за кілька днів і розповів жахіття: його нагодували бутербродами, далі нічого не пам’ятає, був без свідомості чотири дні, коли отямився, йому показали якесь відео, де він здійснював "огидні дії" з "жахливими збоченцями". І аби це відео ніхто не побачив, він має знатися з президентських виборів. Що Рибкін і зробив.

Тоді російські медіа поширювали чутки, що політика начебто хотіли вбити, аби втягнути Україну у міжнародний скандал і наші спецслужби спрацювали на випередження, інші казали, що гість просто добряче наковтався оковитої. Одним словом, навіщо був цей візит, досі достеменно невідомо. Проте дуже схоже на невдалу технологію: щось задумувалося, але все пішло не так. До речі, пан Рибкін і досі живий, але велику політику давно покинув.

Хто його знає, може це ще не кінець, не дарма ж у скандальному відео з КАМАЗом, який збиває Зе, а потім Зе оживає, присутня і кокаїнова стежинка. Однак, тут слід зауважити два технологічні моменти. Перший: якби Зеленський зізнався у вживанні наркотиків, не постійному, а хоча б років 5-6 тому, коли ще товаришував з Манжосовим, його виборці це могли б навіть схвалити. Мовляв, чесний, сам визнав. Але штаб "зелених чоловічків" на такий крок не йде, отже, або Володимир Олександрович дійсно "чистий" і там компромату не бояться, або впевнені, що в разі чого це мало вплине на кінцевий результат. Тобто, ефекту бомби не матиме.

Другий технологічний момент - як показують ці вибори, до Зеленського компромат дійсно липне дуже погано. Хтось називає це масовим божевіллям, яке розвіється місяців через 5-6 після виборів, хтось – помстою "антимайдану", хтось пов’язує результати Зе з бажанням народу помститися персонально Порошенку. Але схоже на те, що від теми наркотиків доведеться відмовлятися. Небажання кандидата здавати додаткові аналізи, здача перших у сприятливій клініці, звісно, можна певний час покрутити в медіа, та без стовідсоткових доказів наркозалежності тема швидко здується. Натомість є ризик отримати у відповідь звинувачення у чорному піарі. І в останнє виборець Зеленського повірить більше.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна