Що Сурков передав через Януковича

Кращої реклами для Тигіпка ніж розповідь Януковича про те, що саме він стояв за розвалом режиму зека, просто не придумаєш
Depo.Влада
28 листопада 2016 14:55
ФОТО: depo.ua
Що Сурков передав через Януковича
Що Сурков передав через Януковича

А для зрадофілів просто гріх не поговорити про те, що Порошенко і Фірташ про все домовилися ще на Майдані.

Зразу хочу сказати, Кремлю плювати на Януковича і систему його відбілювання. Він порядно встиг зіпсувати і без того натягнуті стосунки з кремлівськими кураторами. Рік інформаційного затишшя, в якому жив Янукович пов"язаний із тим, перші 9 місяців після втечі, Янукович просто пив. З ним перестали розмовляти майже всі "втікачі", а росіяни просто не розуміли як його можна використати, особливо зважаючи на низький рейтинг навіть на Донбасі.

Нинішня поява Януковича на люди стала можливою завдяки тому, що він дещо збавив алкообіги і росіянам потрібно голосно і дешево донести кілька сигналів. Фоново вони говорять про звірства хунти, але це лише фон. Те, що Янукович перейшов на українську говорить також про те, що його спіч адресований зовсім не Донбасу.

Отже, що насправді кажуть росіяни вустами цього ублюдка:
1. Янукович і його кліка не збиралися відмовлятися від ЄС, а це Європа всіх надурила, виставивши нечесні умови. І зараз, дорогі українці ви маєте те, що хитрі європейці вас використали. При наростанні антиєвропейських настроїв всередині країни, цей меседж лягає на підготований ґрунт. І я впевнений, що його будуть тиражувати десятки штатних і позаштатних "політологів".

2. Високі тарифи - це наслідки першого пункту. Поки був Янукович, ніякого підняття не могло бути, бо він не йшов на невигідні домовленості з ЄС і МВФ.

3. Янукович явно підігрує Тигіпку, про якого всі забули. А тут він ще виявиться героєм, який розвалив режим зека. Більше того, йому допомагали Фірташ і Льовочкін. І тепер вже неясно чи то вони били студентів, чи то розвалювали режим. Правда, Льовочкін і Фірташ - це глибоко особисто. Він щиро вірить, що саме Льовочкін винен в його провалі. Але треба розуміти, що зрадофіли зараз кричатимуть, що була таємна домовленість Порошенка і Фірташа ще на Майдані.

Це три головних послання, які Кремль передав всім нам. Нічого нового не сказано - це нагнітання антиєвропейських настроїв і включення до тарифної лихоманки. І Янукович тут просто болванчик, який ретранслює певні меседжі. Правда, головними бовдурами можемо стати ми, якщо включимося в процес обговорення цього набору штампів.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

 

Мітки: