Що є "вбивчого" у їдальні Верховної Ради

Українські депутати в останні роки дуже часто б'ються, а віднедавна в хід пішли пляшки. Чого треба позбавити ВР, щоб нардепи одне одного не повбивали?
Depo.Влада
12 листопада 2015 14:35
ФОТО: depo.ua
Що є "вбивчого" у їдальні Верховної Ради
Що є "вбивчого" у їдальні Верховної Ради

Після скандальної бійки між Кужель, Тетеруком, сумкою та пляшкою depo.ua вирішив дізнатися, що ще у Верховній Раді депутати можуть застосувати у рукопашній битві.

Звісно ж, найнебезпечніше з цієї точки зору місце – це місце для прийняття їжі. Виделки та ножі, ложки навіть не ніндзя можуть використати для нападу, поранення та вбивства. Та й тарілки можна об голову бити. А філіжанками й стаканами – кидатися.

Якщо ви вважаєте, що із введенням пластикового посуду всі проблеми буде вирішено, то рано радієте. Залишається ще їжа. Це для дорослої вихованої людини їжа для харчування. А в місці, де постійно киплять страсті, точаться суперечки та розгортаються бійки їдальня може перетворитися на кімнату тортур.

Кісточки від рибних страв та курячих гомілок це колючо-ріжучі предмети, на стегенцях, маринованих огірках, засохлих багетах і люля-кебабах можна влаштувати дуель.

Інгредієнтами з салатів – кидатися. І не забувайте про ікру.

Що є "вбивчого" у їдальні Верховної Ради - фото 1

Відбивними та стейками надавати ляпасів. Можна втопити опонента у борщі!

А якщо увірватися на кухню можна ще схопитися за пательні для млинців. Погодьтеся, смертельна зброя в руках депутата.

Що є "вбивчого" у їдальні Верховної Ради - фото 2

Фото: kiev.vgorode.ua

Ви уявляєте, яке при прийнятті чергового закону може статися "побоіще"?

Тож, всі небезпечні речі з їдальні та буфетів конче потрібно вилучити. Чи хоча б перевіряти кишені депутатів при виході з місць для приймання їжі. А ще краще щось заспокоююче депутатам у їжу підсипати. Мелісу там, чи м'яту наприклад…

Чи ні, краще просто на вході у Раду роздавати кухлі з барбовальчіком. Також пластикові.

Також варто звернути увагу на зали засідань, обладнані такою небезпечною річчю як скляні пляшки. Треба негайно заборонити, бо скоро почнуть з них робити "розочки".

Що є "вбивчого" у їдальні Верховної Ради - фото 3

Скляний посуд також краще вилучити, а воду нехай п'ють з паперових стаканчиків. Холодну, щоб одне одного окропом не поливали.

Чи краще може взагалі не пускати нардепів до їдальні? Нехай туди прості співробітники, білі комірці, секретарки, прибиральниці Ради ходять. Для яких , із їхніми зарплатнями заповідні" ціни є справжнім порятунком. А нардепи най працюють. Та їдять без відриву від "виробництва".

От як пан Геращенко. І пляшка в нього безпечна.

Що є "вбивчого" у їдальні Верховної Ради - фото 4

Фото: i.obozrevatel.ua

Тим паче, що іноді дійсно краще жувати...

Що є "вбивчого" у їдальні Верховної Ради - фото 5

… а якщо серйозно – ви вже задовбали із своїми бійками, шановні. Вас обрали у Раду, щоб ви змінили країну на краще. Ну, хоча б спробували. Ви ж це обіцяли, у вишиванках гоцали, патріотичні спічі проголошували.

Ви їсте делікатеси в своїх їдальнях за смішними цінами, їздите на роботу на дорогих автівках, вдягаєтеся у дизайнерські лахи та відпочиваєте за кордоном за кошти пересічних українців. І тим самим українцям не можете надати навіть шанс їздити до Європи без віз, платити менше за комунальні послуги, отримувати дійсно безкоштовні освіту та лікування.

Замість плідної роботи ви перетворили свої засідання на дорослу версію мультика "Том і Джері". А вже давно хочется побачити щось серйозніше.

Більше матеріалів в рубриці "Влада".