Що говорила Тимошенко про Гройсмана 9 років тому

Як Тимошенко хотіла бачити Гройсмана своєю правою рукою
Depo.Влада
11 квітня 2016 15:55
ФОТО: depo.ua
Що говорила Тимошенко про Гройсмана 9 років тому
Що говорила Тимошенко про Гройсмана 9 років тому

Цього тижня парламент нарешті має проголосувати за нового прем'єра Володимира Гройсмана. Швидше за все чинного спікера призначатиме головою уряду "коаліція на двох", адже колишні коаліційні "дрібночлени" вирішили Гройсмана не підтримувати. Не буде підтримувати Гройсмана і фракція "Батьківщина" на чолі з Юлією Тимошенко, хоча в свій час Юлія Володимирівна вважала Гройсмана одним з найкращих та найбільш гідних мерів і пропонувала йому посаду в уряді. Правда, прем'єром тоді була саме Тимошенко.

Так взимку 2007 року Тимошенко відвідувала Вінницю аби влаштувати "розбір польотів" депутатам Вінницької міськради від "Батьківщини". Саме там і відбулася перша особиста зустріч Тимошенко з тоді ще молодим 29-річним мером Вінниці. Тимошенко тоді взяла участь у сесії міськради, де депутати одноголосно ухвалили низку важливих рішень, після чого Юлія Володимирівна з трибуни виголосила промову-подяку депутатам і окремо подякувала меру Гройсману: "В деяких містах мери очолюють тіньові схеми. Ви сьогодні створили ноу-хау в Україні, відкрили нові обрії для наповнення бюджету".

В березні 2009 року Асоціація міст України з ініціатими тодішнього прем'єра Юлії Тимошенко визнала Гройсмана "найбільш гідним" мером та запропонувала йому посаду віце-прем'єра з регіональної політики та ЖКГ. Але тоді Гройсман від посади в уряді відмовився. "Не бачу можливостей залишити місто і вінничан в такий час", - пояснив він.

В жовтні 2009 року під час президентської кампанії, Юлія Тимошенко приїздила до Вінниці в рамках передвиборчого туру. Тоді вона також не шкодувала компліментів на адресу керівництва міста і персонально Гройсмана. "Області пощастило з таким керівництвом. Вінницька область на фоні інших областей виглядає найкраще і є флагманом формування політики у галузі сільського господарства. Я б хотіла подякувати керівництву області та міста за те, що у кризовий рік ви будуєте школи, відкриваєте дитсадочки. У вас прекрасна команда, адже і бюджет йде в режимі виконання і перевиконання. Влада Вінниччини – одна з найкращих в Україні, бо є консолідованою командою. Повірте, не багато є таких...", - заявляла тоді Тимошенко.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада