Ще одна чиновниця МЕРТ іде з міністерства вслід за Абромавичусом

Директор департаменту розвитку інновацій та інтелектуальної власності Міністерства економрозвитку і торгівлі Олена Мініч іде з посади після заяви про відставку голови відомства Айвараса Абромавичуса
Depo.Влада
3 лютого 2016 23:54
ФОТО: depo.ua

Про це вона написала на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Я, звичайно ж, йду разом з командою. Залишатися і боротися з вітряними млинами і не мати можливості впроваджувати реальні реформи - це більш ніж непродуктивно. Ці сумніви я публікувала й раніше, а в теперішній ситуації сумнівів не виникає", - написала Мініч.

"Минуло майже півтора року, як я почала "волонтерити" в Міністерстві економіки і майже рік, як працювала день у день і перейшла на держслужбу. Весь цей час доводилося, як мовиться, битися головою об стіну. Розроблений план дерегуляції телеком галузі був майже повністю заблокований іншими Міністерствами і полегшити роботу бізнесу телеком операторам за рік не вдалося. Не готові "смотрящіє" за збір корупційних поборів відмовитися від відкатів за декларації з будівництва базових станцій. Не готові корупціонери санепідемстанцій відмовитися від своїх хабарів", - скаржиться чиновниця.

"Для того, щоб провести зустріч з Прем'єром і презентувати Реформу Інтелектуальної Власності і погодити план дій потурбувалися 5 місяців наполегливих вимог з боку Міністра, бізнесу та громадськості щоб провести цю зустріч і хтось все це успішно блокував… Можна ще наводити багато прикладів і про блокування, і про корупцію", - додала вона. 

Друзья! Я конечно же ухожу вместе с командой. Оставаться и бороться с ветряными мельницами и не иметь возможности вн...

Опубліковано Lena Minitch 3 лютого 2016 р.

Нагадаємо, що сьогодні міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус заявив про рішення піти у відставку. Після цього його заступники Юлія КлименкоМаксим Нефедов та Наталія Микольська також заявили про свою відставку. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада