Схаменулися: МЗС і МінСтець нарешті взялися за сайт для голландців про Україну

У Міністерстві закордонних справ мають намір зробити доступнішою інформацію про Україну для громадян Нідерландів, створивши спеціальний веб-ресурс та відеоролик
Depo.Влада
17 березня 2016 17:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив Посол з особливих доручень МЗС Дмитро Кулеба, передає depo.ua з посиланням на прес-службу відомства.

Йдеться про онлайн-платформу MyUkraineIs, яка розповідає цікаві факти про Україну. Незабаром користувачам стане доступною версія голландською мовою. Як зазначає дипломат, цей крок є особливо важливим напередодні референдуму у Нідерландах щодо асоціації України та ЄС.

"Проект MyUkraineIs розвивається і ми раді появі в його рамках нових інформаційних продуктів. Це відеоролик про Україну та голландську версію сайту. Відео про Україну з субтитрами голландською мовою і голландська версія сайту є особливо важливими зараз з огляду на референдум в Нідерландах щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Утім, лише референдумом наша робота не обмежується. МЗС залишається відкритим до взаємодії з тими, хто поділяє завдання публічної дипломатії України - більше якісного контенту для все більших аудиторій у світі", - зазначив Кулеба.

www.myukraineis.org – це платформа, розроблена спільно Міністерством закордонних справ, Міністерством інформаційної політики та Production Hub StratComUA, для популяризації України у світі. Особливість проекту в тому, що контент сайту генерують самі громадяни. Кошти бюджету МЗС на розробку сайту та відео не витрачалися.

Нагадаємо, що референдум щодо підтримки/непідтримки Угоди про асоціацію Україна – ЄС призначений на 6 квітня 2016 року. Його результати, які прогнозовано будуть негативними для України, є рекомендаційними для влади Нідерландів.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад