Шабунін під Радою став раком

Голова громадської організації "Центр протидії корупції" Віталій Шабунін влаштував театралізоване шоу під стінами Верховної Ради

Як повідомляє depo.ua, зокрема, своєю акцією Шабунін намагається закликати  парламентарів не відтерміновували створення антикорупційних судів, які мають розглядати кримінальні провадження антикорупційного бюро.

До цієї акції він залучив людину в костюмі рака, оскільки, за словами організаторів, вирішення питання про антикорупційні суди відбудуться тоді, коли "рак на горі свисне". 

Шабунін влаштував "ракове" шоу під Радою  - фото 1

"Багато красивих слів, красивих прес-конференцій, але в підсумку нуль нових людей в прокуратурі. По прописаних зараз процедурах, із судами буде так само. Ми хочемо мати гарантію, що хоча б частина цих судів, яка буде в антикорупції, буде там на 100 відсотків", - заявив Шабунін.

Шабунін влаштував "ракове" шоу під Радою  - фото 2

Анонсуючи цю акцію, глава "Центру протидії корупції" навіть сам приміряв костюм рака, виклавши відповідну світлину у "Фейсбуці".

Шабунін влаштував "ракове" шоу під Радою  - фото 3

"Порошенко вирішив намахати нас всіх зі створенням антикорупційних судів. Його законопроектом про судоустрій (голосуватиметься під зміни в Конституцію) антикорупційний суд створять ... але після прийняття ще одного окремого закону, тобто коли рак на Банковій свисне. Для порівняння ну ду-у-у-же важлий окремий патентний (!?) суд цим же президентським законом створюється одразу. Петро Порошенко, скажіть, у вас там в АП всю країну за лохів тримають", - висловив Шабунін своє обурення у "Фейсбуці".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада