Шабунін під Радою став раком

Голова громадської організації "Центр протидії корупції" Віталій Шабунін влаштував театралізоване шоу під стінами Верховної Ради
Depo.Влада
1 червня 2016 09:38
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua, зокрема, своєю акцією Шабунін намагається закликати  парламентарів не відтерміновували створення антикорупційних судів, які мають розглядати кримінальні провадження антикорупційного бюро.

До цієї акції він залучив людину в костюмі рака, оскільки, за словами організаторів, вирішення питання про антикорупційні суди відбудуться тоді, коли "рак на горі свисне". 

Шабунін влаштував "ракове" шоу під Радою  - фото 1

"Багато красивих слів, красивих прес-конференцій, але в підсумку нуль нових людей в прокуратурі. По прописаних зараз процедурах, із судами буде так само. Ми хочемо мати гарантію, що хоча б частина цих судів, яка буде в антикорупції, буде там на 100 відсотків", - заявив Шабунін.

Шабунін влаштував "ракове" шоу під Радою  - фото 2

Анонсуючи цю акцію, глава "Центру протидії корупції" навіть сам приміряв костюм рака, виклавши відповідну світлину у "Фейсбуці".

Шабунін влаштував "ракове" шоу під Радою  - фото 3

"Порошенко вирішив намахати нас всіх зі створенням антикорупційних судів. Його законопроектом про судоустрій (голосуватиметься під зміни в Конституцію) антикорупційний суд створять ... але після прийняття ще одного окремого закону, тобто коли рак на Банковій свисне. Для порівняння ну ду-у-у-же важлий окремий патентний (!?) суд цим же президентським законом створюється одразу. Петро Порошенко, скажіть, у вас там в АП всю країну за лохів тримають", - висловив Шабунін своє обурення у "Фейсбуці".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада