Шабунін вимагає, щоб нардеп від ББП склав мандат через "брехню" в ефірі

Голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін вимагає від народного депутата від БПП Івана Вінника скласти мандат через "оббріхування" його організації у несплаті податків
Depo.Влада
6 квітня 2016 15:58
ФОТО: depo.ua

На своїй сторінці у "Фейсбуці" він опублікував документи, які засвідчують сплату державі понад 800 тис. грн, передає depo.ua.

"На п'ятничному Шустер LIVE депутат БПП звинуватив Центр Протидії Корупції в не сплаті жодної копійки податків в 2015 р. Відповів йому, що після спростування цієї брехні документами, він має скласти мандат. Інакше він трєпло, а не представник фракції Президента. Відео-пруф розмови //bit.ly/1N8aeoi. За лінком наші акти податкової звірки //bit.ly/1Wc181i. За 2015 рік ми сплатили державі 802 732,92 податків і зборів. Ця сума складається з єдиного соціального внеску, податку на доходи фізичних осіб та військового збору, сплачених з фонду оплати праці та за договорами цивільно-правового характеру", - зазначив Шабунін.

Він звернувся до лідера фракції "БПП" Юрія Луценка з вимогою розглянути поведінку Вінника, "а саме його відверте оббріхування Центру в прямому ефірі одного з найрейтинговіших теле-шоу країни".

"Рішення фракції однозначно продемонструє, чи Вінник вводив глядачів в оману з власної ініціативи, чи за вказівкою керівництва фракції Блоку Петра Порошенка", – додав Шабунін.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад