Севрук остаточно оголосив Порошенка "недоторканним"

Виконувач обов’язків генерального прокурора України Юрій Севрук констатував, що його відомство не має компетенції розслідувати можливі факти злочинів президента України

Про це він заявив під час сьогоднішньої прес-конференції, передає depo.ua.

"У нас, за Конституцією, є особливий порядок перевірки дій президента, який не має відношення до прокуратури. Тому давайте все-таки дотримуватися законодавства", – зазначив Севрук.

Він додав, що корупційні дії інших високопоставлених осіб має розслідувати Національне антикорупційне борю. 

Нагадаємо, що 3 квітня Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів задокументував велику мережу тіньових грошових переказів, які використовуються іменитими власниками з багатьох країн. Всього в зборі інформації та підготовці доповіді брали участь 380 журналістів із майже 80 країн світу.

Журналісти посилаються на "безпрецедентний витік мільйонів документів" з бази даних Mossack Fonseka - четвертої за величиною в світі офшорної юридичної фірми.

Згідно з матеріалами,  президент України Петро Порошенко, всупереч заявам, досі не передав свої активи у траст. Однак почав реструктуризацію своїх активів Roshen, створивши для цього три офшорні компанії.  Сам Порошенко такий висновок спростовує. А Rothschild Trust підтверджує, що він передав свою частку корпорації Roshen у так званий "сліпий траст" 14 січня 2016 року.

Також з'явилася інформація про бізнес-зв'язки глави НБУ Валерії Гонтаревої з російським високопосадовцем

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада