Севрук остаточно оголосив Порошенка "недоторканним"

Виконувач обов’язків генерального прокурора України Юрій Севрук констатував, що його відомство не має компетенції розслідувати можливі факти злочинів президента України
Depo.Влада
7 квітня 2016 15:54
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час сьогоднішньої прес-конференції, передає depo.ua.

"У нас, за Конституцією, є особливий порядок перевірки дій президента, який не має відношення до прокуратури. Тому давайте все-таки дотримуватися законодавства", – зазначив Севрук.

Він додав, що корупційні дії інших високопоставлених осіб має розслідувати Національне антикорупційне борю. 

Нагадаємо, що 3 квітня Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів задокументував велику мережу тіньових грошових переказів, які використовуються іменитими власниками з багатьох країн. Всього в зборі інформації та підготовці доповіді брали участь 380 журналістів із майже 80 країн світу.

Журналісти посилаються на "безпрецедентний витік мільйонів документів" з бази даних Mossack Fonseka - четвертої за величиною в світі офшорної юридичної фірми.

Згідно з матеріалами,  президент України Петро Порошенко, всупереч заявам, досі не передав свої активи у траст. Однак почав реструктуризацію своїх активів Roshen, створивши для цього три офшорні компанії.  Сам Порошенко такий висновок спростовує. А Rothschild Trust підтверджує, що він передав свою частку корпорації Roshen у так званий "сліпий траст" 14 січня 2016 року.

Також з'явилася інформація про бізнес-зв'язки глави НБУ Валерії Гонтаревої з російським високопосадовцем

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада