Севрук готує "чистки" в управлінні реформ ГПУ

Управління з реформ Генеральної прокуратури, можливо, буде скорочене
Depo.Влада
7 квітня 2016 12:23
ФОТО: depo.ua

Про це заявив під час прес-конференції виконувач обов’язків генпрокурора Юрій Севрук, передає depo.ua.

Водночас він назвав неправдивими заяви щодо розформування підрозділів і відділів в Генеральній прокуратурі, які були створені для проведення реформ у відомстві.

Як прикладу він навів один з таких відділів - управлінням реформ, в якому працює 17 осіб.

"Щодо того, що зірвалася прокуратура (реформа прокуратури, - ред.). У нас дуже часто звучить, що розформовуються підрозділи, які створювалися під реформи. Це не відповідає дійсності. Минулого тижня я зустрівся з управлінням реформ, спецпідрозділом, який створювався, щоб активізувати реформи. Організацією роботи цього підрозділу я був дуже здивований. 17 зібраних людей так і не змогли пояснити мені, як організована їх робота. Виявилося, що існувала окрема група з 2-3 людиней, яким дозволялося спілкуватися з міжнародними експертами, надавати інформацію, а також вони між собою щось там готували. Інші до цієї роботи не залучалися. Їм було заборонено спілкуватися з пресою і громадськими організаціями. Мабуть для того, щоб не дали правдиву інформацію. Хтось щось приховував. Тепер ця робота буде змінена. Ви побачите на екранах, вони про все розкажуть. Розділ не буде ліквідовано, можливо буде скорочення", - сказав Севрук.

Нагадаємо, що реформа прокуратури почалася після вступу в силу нового закону про прокуратуру, яким замість районних, міжрайонних і міських прокуратур створюються місцеві прокуратури. Загалом шляхом конкурсного відбору планують відібрати 700 нових прокурорів.

У ГПУ вже заявляли, що зі звільненням заступників генпрокурора Давида Сакварелідзе і Віталія Касько, які впритул займалися реформуванням прокуратури, реформа не завершилася

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада