Сєвєродонецькі депутати просять Порошенка та Луценка розібратися з сепаратизмом на луганських виборах

Депутати Сєвєродонецької міської ради Луганщини звернулися до Президента, голови Служби безпеки України, генерального прокурора та Міністра внутрішніх справ з вимогою забезпечити демократичність, чесність та прозорість виборчого процесу в 114 виборчому окрузі
Depo.Влада
7 липня 2016 11:45
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у зверненні, яке опублікував  на своїй сторінці у Facebook депутат Северодонецької міськраді Юрій Фурман. 

"Ми, депутати Сєвєродонецької міської ради, звертаємось до Президента, Генерального прокурора, голови Служби безпеки України та Міністра внутрішніх справ з вимогою забезпечити демократичність, чесність та прозорість виборчого процесу в 114 виборчому окрузі. Вибори на Луганщині перебувають під загрозою зриву. Опозиційний блок та контрольовані ним політичні сили, розуміючи невідворотність власної поразки на виборах, розпочали чергову хвилю повзучої сепаратизації Луганщини", – йдеться у заяві. 

Автори заяви повідомили, що за квотою Опозиційного блоку та за підтримки антиукраїнських політичних сил на посаду голови Окружної виборчої комісії №114 було призначено Євгена Байрамова, причетного до сепаратистських рухів Луганщини та активного учасника і організатора так званого референдуму ЛНР. 

"З перших днів виборів, Опозиційний блок, через керованого голову ОВК Байрамова розпочав реалізацію злочинної стратегії зі зриву виборів в 114 виборчому окрузі. Саме за підтримки Опозиційного блоку технічні кандидати отримали дані з подань на членів ДВК від інших політичних сил і підробивши підписи, подали їх в якості офіційних спостерігачів. В результаті було скасовано реєстрацію понад 300 членів ДВК від демократичних політичних сил", – зазначили вони. 

Депутати Сєвєродонецької міськради наголосили, що на сьогодні вибори на Луганщині опинилися під загрозою зриву. "Представниками Опозиційного блоку за підтримки Глави ОВК №114 Євгена Байрамова, з сейфу окружкому було викрадено печатку, а сам голова ОВК намагається уникнути кримінальної відповідальності", – поінформували вони. 

На думку авторів звернення, всі ці дії вказують на реалізацію злочинного сценарію зриву виборів на Луганщині, основною метою якого є дестабілізація ситуації в прифронтовому регіоні та створення реальної загрози повторення подій весни 2014 року. 

Поміж підписантів є представники партії "Солідарність", "Об’єднання "Самопоміч", Радикальної партії Ляшка та "Нашого краю". 

Нагадаємо раніше генеральний директор Комітету виборців України Олексій Кошель повідомляв, що в 114-му виборчому окрузі відбувається спроба масової фальсифікації результатів виборів – виключення зі складу дільничних комісій представників низки політичних партій. Така ситуація, на його думку, ставить під загрозу проведення демократичних виборів на Луганщині і може вплинути на результат волевиявлення виборців.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада