Севастопольський мер-самозванець "переїжджає" на материкову Україну

Самопроголошений мер Севастополя Олексій Чалий "евакуює" свої підприємства з окупованого Криму на материкову частину України
Depo.Влада
9 листопада 2015 06:08
ФОТО: depo.ua

Про це  на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив власник телеканалу ATR Ленур Іслямов, передає depo.ua.   

Посилаючись на дані журналістів, він повідомив, що 8 листопада на пропускному пункті Чаплинка активісти зупинили вантажний автомобіль, який прямував із Севастополя.

"Перевозив електротехнічне обладнання на материкову частину України. Відправником є підприємство "Таврида-Електрик".  За інформацією активістів, воно належить самозваному меру міста Севастополя Олексію Чалому. Під час ході перевірки з'ясувалося, що у водія - два пакети документів, відрізняються відправники та назви підприємств. Водій зазначив, що Росія не визнає українські документи, а Україна - російські, тому керівництво підготувало два пакети документів для перетину кордонів", - зазначено у повідомленні.

Чалый перевозит свои предприятия на материк .

Posted by Ленур Ислямов on 8 листопада 2015 р.

У свою чергу активісти Автомайдану, які беруть участь у чергуванні на блок-постах до Криму, повідомили: вантаж "успішно пройшов митний контроль на обох прикордонних пунктах".

"Фура, яку зупинили активісти, намагалася вивезти з окупованої території Криму високовольтне електрообладнання. Виявлено два пакети документів: перший – Електромонтаж Севастополь (Росія) постачає обладнання "Таврида Електрик Україна"; другий - "Таврида Електрик Україна" постачає обладнання "Таврида Електрик Україна", - зазначили активісти. 

Севастопольський мер-самозванець "переїжджає" на материкову Україну - фото 1

Севастопольський мер-самозванець "переїжджає" на материкову Україну - фото 2

Севастопольський мер-самозванець "переїжджає" на материкову Україну - фото 3

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада