Сестра Сенцова просить підтримати активіста Афанасьєва, який відмовися лжесвідчити

Сестра кримського режисера Наталія Кочнєва просить писати листи Геннадію Афанасьєву, який відмовився лжесвідчити проти Олега Сенцова і Олександра Кольченка
Depo.Влада
14 серпня 2015 17:29
ФОТО: depo.ua

Про це вона написала у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Геннадія Афанасьєва жорстоко катували, але він знайшов у собі сили відмовитись від раніше даних свідчень. Зараз на нього продовжують тиснути. Вимагають зізнатись, хто його змусив відмовитися від свідчень. Медики зафіксували сліди побоїв. Давайте напишемо йому! Лист - це ще і знак для тюремників, що про Геннадія пам'ятають, що його доля не байдужа суспільству", - написала Наталія Кочнєва.

За її словами, лист можна надіслати за допомогою сервісу РосУзник.Це російський волонтерський проект, який займається правовим захистом ув'язнених, затриманих на громадянських політичних акціях.

Вчора адвокат Афанасьєва повідомив, що до підзахисного приходив ФСБшник і вимагав зізнатися, хто його змусив відмовитися від свідчень на Сенцова. Коли Афанасьєв відмовися відповісти, ФСБшник вдарив його.

Раніше адвокат заявив, що ФСБ погрожує Афанасьєву вбивством.

Як повідодмлялось, на засіданні по справі Сенцова і Кольченка в Ростові-на-Дону Афанасьєв сказав, що всі раніше дані ним свідчення були отримані під тортурами.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua