Сестра Савченко не вірить, що Надія готова миритись із Захарченком

Сестра нардепа Надії Савченко Віра не підтверджує інформацію ЗМІ про згоду останньої на прямі переговори з "керівником" терористичної "ДНР" Олександром Захарченком
Depo.Влада
7 червня 2016 13:36
ФОТО: depo.ua

Про це Надія Савченко повідомила в ексклюзивному коментарі depo.ua.

"Я не знаю, чи справді Надія говорила комусь із ЗМІ, що готова "миритись" із Захарченком, мені про такий факт невідомо. Але можу сказати, що нам треба зшити якось країну. Наше відношення до "керівництва" ДНР відоме. Але ми знаємо, що Росії вони вже не потрібні, вона їх кинули, ці люди мають на тих територіях певний авторитет і хочуть говорити з Україною...", - сказала Віра Савченко.

Вона також відзначила, що ЗМІ неточно дають цитату Захарченка з погрозами на адресу Савченко.

"Він казав, що Надія Києву буде нецікава, і її відправлять сюди на лінію фронту, де днрівці "шльопнуть" її "з ввічливості"", - додала Савченко.

Нагадаємо, що 28 травня ватажок терористичної організації "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що народний депутат України Надія Савченко буде вбита, якщо вирішить брати участь у переговорах щодо обміну полоненими.

Пізніше Захарченко запевняв, що пожартував.

Сьогодні у ЗМІ з'явилась інформація, що Савченко має намір сама проводити переговори із самопроголошеною владою "ДНР" і "ЛНР" щодо звільнення українських заручників.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада