Сервісом перевірки реєстру виборців скористалися майже 300 тисяч українців

Майже 300 тисяч виборців скористалися сервісом перевірки наявності свого імені у Державному реєстрі виборців

Про це повідомив керівник Служби Державного реєстру виборців Олександр Стельмах під час конференції про хід кампанії на виборах 2019, передає Depo.ua із посиланням на "РБК-Україна".

За його словами, за допомогою Держреєстру виборців українці можуть уточнити, також де саме знаходиться їх виборча дільниця.

"Головний електронний сервіс - це перевірка наявності у Державному реєстрі виборців. Можна задати свої персональні дані, вказати населений пункт своєї адреси реєстрації і отримати позитивну або негативну відповідь", – розповів Стельмах.

Він зауважив, що "позитивна відповідь буде в тому, що буде зазначено, власне, номер округу виборця, де виборець включений до списків і номер виборчої дільниці".

"Так, із початку виборчої компанії майже 300 тисяч громадян скористались цим сервісом. Для порівняння скажу, що фізично у відділи ведення з питань щодо якихось неточностей чи включення себе до реєстру звернулось приблизно 3,5 тисячі громадян", – наголосив Стельмах.

Нагадаємо, генеральний прокурор Юрій Луценко під час наради щодо забезпечення правопорядку під час виборчого процесу пообіцяв карати всіх, хто "махлюватиме" зі списками виборців.

Також українцям пояснили, як через суд уточнити список виборців.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook