Сергій Думчев: Нинішня влада, щоб не позбутися своєї годівниці, записує всіх неугодних в "регіонали"

Лідер партії "Рух за реформи" Сергій Думчев на своїй сторінці у "Фейсбуці" звинуватив нинішню владу в "тролінгу"
Depo.Влада
8 жовтня 2015 15:22
ФОТО: depo.ua
Сергій Думчев: Нинішня влада, щоб не позбутися своєї годівниці, записує всіх неугодних в "регіонали"
Сергій Думчев: Нинішня влада, щоб не позбутися своєї годівниці, записує всіх неугодних в "регіонали"

За його словами, "чорні" піарники від влади придумали нову казку, записавши його в "регіонали".
 За словами Сергія Думчева, піарників нинішньої влади не бентежить, що в 2010 році, коли донецькі прийшли до влади, вони почали цілеспрямовано знищувати його бізнес. Йому довелося навіть виїхати з країни, і тільки завдяки тому, що адвокатам вдалося відстояти банк, він зміг повернутися на Батьківщину. Причому причина переслідування, за словами лідера партії "Рух за реформи", носила формулювання - "фінансування передвиборчої кампанії Тимошенко".

"Якщо ви хочете дізнатися, який я "регіонал", - пише Сергій Думчев - запитайте у бійців АТО, яким ми допомагаємо, у моїх друзів, з якими ми підтримували Майдан, у тих, хто знає, що для мене значить Київ. Я корінний киянин. У Києві живуть мої діти, і я думаю про їхнє майбутнє. Я хочу, щоб тут було красиве європейське місто. Я згадую батька, який був архітектором, проектував Палац "Україна", КПІ та інші відомі будівлі. Я не збираюся звідси їхати. На відміну від тих, у кого по три громадянства, у мене тільки одне - українське. А "тролі" влади нехай говорять, що завгодно. Завтра вони придумають нову брехню. Але я вірю, що кияни вміють відрізняти чорне від білого", - пише у своєму блозі лідер партії "Рух за реформи" Сергій Думчев.

При цьому він просить виборців подивитися на списки кандидатів від інших партій і самим визначиться, хто насправді "регіонал".

Раніше Сергій Думчев зазначив, що нинішня влада, щоб не позбутися своєї годівниці, записує всіх неугодних в "регіонали".

 

Більше політичних новин читайте у розділі Влада. depo.ua.