Голос Вакарчука: Хто в списках партії лідера "Океану Ельзи"

Передвиборчий список партії лідера "Океана Ельзи" Святослава Вакарчука 

Голос Вакарчука: Хто в списках партії лі…

8 травня партія "Голос" Святослава Вакарчука оприлюднила частину свого передвиборчого списку.

Depo.ua аналізує першу десятку.

1. Святослав Вакарчук

Заслужений артист України Святослав Вакарчук, який з 1994 року є беззмінним лідером гурту "Океан Ельзи", розпочинав на нині теоретичної фізики під крилом свого батька у Львівському державному університеті ім. Івана Франка. І навіть захистив дисертацію на тему "Суперсиметрія електронів в електромагнітному полі".

За твердженням біографів Святослава, міг би зробити цілком пристойну наукову кар'єру за кордоном. Але вибрав шлях музиканта.

В 2004 році Вакарчук був одним з музикантів Помаранчевого Майдану. З цього й почалася його політична кар'єра Політична кар'єра. Після перемоги Віктор Ющенко на виборах став радником президента України. А у 2007 році вперше потрапив у реальну політику, обравшись до Верховної Ради за списками "НУ-НС". 

Щоправда вже за рік Вакарчук відмовився від депутатства.

Перед президентською капманією 2019 року був постійним учасником соціологічних рейтингів як потенційний кандидат у президенти. Але так і не висунув свою кандидатуру.

2. Юлія Клименко

Голова виборчого штабу партії "Голос" Юлія Клименко пов'язана з антикорупційними органами, яким допомагають міжнародні фонди. Переважно з Америки. 

У 2015-2016 роках Юлія Клименко працювала заступником іністра економіки - керівником апарату. До цього працювала у приватному секторі на керівних посадах в компаніях з іноземними інвестиціями.

3. Кіра Рудик

IT-підприємець і глава компанії Ring Ukraine, яку у 2018 році у складі компанії Ring купив гігант Amazon за 1 млрд доларів. Кіра Рудік продовжує працювати у компанії, займаючись ключовими операційними завданнями.

4. Ярослав Желєзняк

Один з керівників виборчого штабу партії "Голос" Ярослав Желєзняк у 2016 року був радником у складі стратегічної консультативної групи з підтримки реформ в Україні (SAGSUR), а з 2017 - радник прем'єр-міністра з парламентських відносин. Викладач у Київській школі економіки.

5. Олександра Устінова

Активістка антикорупційного руху Олександра Устінова є членом правління нашумілого "Центру протидії корупції", який перебуває у сфері впливу американських демократів.

6. Олег Макаров

Киянин Олег Макаров працює юристом відомої юридичної фірми "Василь Кисиль та партнери". Макаров спеціалізується на міжнародному та національному судовому процесі, податковому праві, інвестиціях, праві власності та банкрутстві.

7. Ярослав Юрчишин

Ще один представник плеяди антикорупціонерів Ярослав Юрчишин донедавна був керівником Transparency International в Україні – організації, що існує за кошт міжнародних донорів. Відомий тим, що минулого року провів закриту зустріч з канцлером Германії Ангелою Меркель.

8. Сергій Рахманін

Професійний журналіст з проамериканського пулу вже 20 років працює у газеті "Дзеркало тижня" на посаді заступника головного редактора. До того певний час працював у газети "Киевские ведомості", яка належала в той час Михайлу Бродському. Веде низку авторських програм на радіо та телебаченні.

9. Соломія Бобровська

Активістка низки грантівських організацій та співзасновниця громадських ініціатив "Євромайдан SOS" та "Допомога ДПСУ" Соломія Бобровська відома тим, що була радником Міхєїла Саакашвілі у час, коли той очолював Одеську ОДА. І навіть виконувала обов'язки Голови адміністрації у 2016-2017 роках, коли Саакашвілі залишив посаду.

10. Ольга Стефанишина

Екс-заступниця міністра охорони здоров'я Ольга Стефанишина до роботи в міністерстві багато часу присвятила благодійності. І працюючи у благодійній організації "Благодійний фонд "Пацієнти України" у 2017 році заробила, відповідно до її делкарації, 817 тисяч гривень зарплатні.

У міністерстві ж Стефанишина кординувала євроінтеграційний напрямок, державні закупівлі ліків та вакцінацію. Подала у відставку за два дні до партійного з'їзду, на якому її висунули кандидатом у нардепи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook