Сербія не проголосувала за кримську резолюцію, бо в ній образили Росію

Міністр закордонних справ Сербії Івіца Дачич заявив послу України в Белграді, що Україні не варто втручатися в політику їхньої країни
Depo.Влада
28 грудня 2016 16:18
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Sputnik Србиjа.

Міністр Дачич, реагуючи на заяву посла України Олександра Олександровича, що Сербія, голосуючи проти резолюції Криму "вистрілила собі в ногу", сказав, що він не був упевнений у тому, що ті, хто голосував за проект резолюції по Криму, проголосували так, якби мова йшла про Косово.

"Я зніму капелюха перед усіма тими, хто голосував проти Росії щодо питання Криму, якщо ви так само проголосуєте щодо Косово, коли мова зайде про територіальну цілісність Сербії", - сказав Дачич.

Міністр заявив, що Сербія може мала певні заперечення, тому проголосувала проти голосування резолюції. Дачич зазначив, що Сербія проголосувала проти резолюції ООН в Криму через вкрай різкий тон тексту. За його словами, це був найбезпринципніший спосіб напасти на Росію.

Міністр підтвердив, що Сербія поважає територіальну цілісність України.

"Сербія не голосувала за резолюцію з питання про ситуацію в галузі прав людини в Криму через надзвичайно гострий тон тексту резолюції", - сказав Дачич.

Нагадаємо, що Росія навесні поставить Сербії партію винищувачів МіГ-29.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада