Сенцова посадили у штрафний ізолятор

Українського режисера Олега Сенцова, засудженого на Росії за "підготовку терактів" в Криму, помістили в штрафний ізолятор на 15 діб
Depo.Влада
22 жовтня 2016 16:15
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила сестра засудженого Наталія Каплан в ефірі телеканалу "112 Україна", передає Depo.ua.

"Помістили його на 15 діб", - сказала вона.

Каплан зазначила, що цілком допускає, що до Олега Сенцова будуть застосовувати тортури з метою пресингу. 

"Треба розуміти, що з людяністю у людей там все не дуже добре", - додала сестра засудженого, і розповіла про плани на подальші дії. 

"Зараз знову будуть писатися звернення з прав людини, тому що були папери з того, що у Олега саме українське громадянство. І Мін'юст там щось ще готує. Чіткої стратегії на даний момент немає, на це потрібен час", - пояснила Наталія. 

Вона додала, що планує звертатися не тільки до Мін'юсту, але і в Адміністрацію президента, Міністерство закордонних справ, західні організації. 

"Останній раз я бачилася з ним ще в Ростові, перед оголошенням вироку. Що стосується здоров'я, у Олега хронічний ревматизм, тому нічого хорошого в Якутії на цей рахунок бути не може", - зазначила сестра політв'язня.

За її інформацією, в Британському парламенті зараз йде мова про те, щоб прийняти так званий санкційний список "Сенцова-Кольченка", щоб застосувати санкції до людей, які "працювали" над цим вироком.

Нагадаємо, що на Росії документально відмовилися повертати Сенцова, і заявляють, що у нього є російський паспорт.

 У Варшаві на честь Сенцова проводять кінофестиваль.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада