Сенцов написав листа із СІЗО: У мене все в порядку, живий-здоровий

Український режисер Олег Сєнцов, незаконно ув'язнений на Росії, написав лист російській активістці Яні Гончаровій з челябінського СІЗО
Depo.Влада
15 березня 2016 16:22
ФОТО: depo.ua

Лист Гончарова опублікувала в "Фейсбуці", передає depo.ua.

"З СІЗО в Челябінську Олег Сєнцов зміг відправити мені невеликий лист, просто як звісточку - у нього все добре. Втім, у Олега завжди все добре, його невичерпний оптимізм мене дивує і підтримує, його внутрішня сила - це щось неймовірне", - написала активістка.

У листі Сенцов повідомляє, що з ним все добре.

"Лист це, правда, залишиться без відповіді, так як тут, в Челябінську я пробуду скільки ще не знаю, але навряд чи довго, тому навіть і не намагайся мене застати тут листом. Не знаю, що тобі писати, пишу просто так, щоб дати звістку, що в мене все в порядку, живий-здоровий, під охороною", - пише він.
Сенцов написав лист з СІЗО: У мене все в порядку, живий-здоровий - фото 1

Сенцов написав лист з СІЗО: У мене все в порядку, живий-здоровий - фото 2

Сенцов написав лист з СІЗО: У мене все в порядку, живий-здоровий - фото 3

Також кінорежисер повідомив, що зараз читає Біблію з пізнавальною метою.

Довідка: Сенцов був засуджений Північно-Кавказьким військовим окружним судом до 20 років позбавлення волі 25 серпня 2015 року. Йому були пред'явлені звинувачення в підготовці підриву пам'ятника Леніна в Сімферополі, а також у підпалі офісів "Російської громади Криму" і "Єдиної Росії". Пізніше стало відомо, що Олега Сенцова етапували в Челябінськ.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада