Сенсація від ГПУ: один з кредиторів України - Арбузов. Йому заборгували понад $1 мільярд

Україна є боржником екс-віце-прем'єра та екс-голови НБУ Сергія Арбузова за облігаціями внутрішньої державної позики на 1 млрд доларів та 1,5 млрд гривень
Depo.Влада
11 вересня 2015 14:01
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба ГПУ, передає depo.ua з посиланням на УНІАН

У ході розслідування кримінальних справ щодо представників колишньої політичної еліти проводиться перевірка належності їм державних облігацій, за результатами якої проводиться їх арешт.

"Генеральною прокуратурою України встановлено і заарештовано рахунки компаній-нерезидентів України, афілійованих з Арбузовим С.Г., в національних банківських установах на загальну суму 49,51 мільйона доларів США, серед яких облігації внутрішньої державної позики номінальною вартістю 1,021 мільярда доларів США і 1,495 мільярда гривень", - говориться в повідомленні.

ГПУ пояснює, що конфіскація арештованого майна можлива тільки після винесення обвинувального вироку в суді та вступу в силу рішення суду про конфіскацію, при цьому досудове слідство в кримінальних справах проти Арбузова триває.

Також у ГПУ запевнили, що вживають заходів для перешкоджання виведенню заарештованих активів з країни.

"Факти виведення з країни знайдених і заарештованих цінностей колишніх чиновників вищого рангу або таких спроб не встановлені", - підкреслюється в повідомленні.

Більше новин політики читайте на Влада.depo.ua