Сенат США схвалив $250 млн для України

Сенат США схвалив проект бюджету Пентагону на 2019 рік, у якому передбачено збільшення безпекової допомоги Україні до $250 млн

Про це повідомило посольство України в США, передає Depo.ua.

"Сенат США схвалив раніше узгоджений з Палатою представників проект "Закону про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2019 рік", який передбачає 250 млн. дол. для безпекової допомоги Україні. Даний кошторис на 50 млн. дол. перевищує бюджет 2018 року для відповідних програм підтримки нашої держави", - кажуть у посольстві.

Зокрема, у законопроекті зазначається, що $250 млн виділяються, у тому числі, на проведення військових навчань, надання військового оснащення, летальних видів озброєнь та логістичної підтримки, заміни раніше наданих озброєнь чи військових товарів. Перелік видів допомоги включає також розвідувальну підтримку збройних та безпекових сил України.

Для набуття чинності узгоджений проект "Закону про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2019 рік" має бути ще проголосований Палатою представників, після чого він буде переданий на підпис президентові США.

Нагадаємо, 26 липня палата представників Конгресу США підтримала виділення 250 млн доларів на допомогу Україні у сфері безпеки.

13 серпня американський лідер Дональд Трамп підписав оборонний бюджет США із 250 млн допомоги для України.

Як відомо, у березні Конгрес США виділив понад $620 млн на допомогу Україні, включаючи летальну зброю.

А 1 березня Держдепартамент США схвалив пропонований продаж Україні протитанкових ракет і ракетних установок Javelin на суму $47 млн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна