Семочко відхрещується від мільйонних статків та російського громадянства дружини

Перший заступник керівника Служби зовнішньої розвідки та екс-керівник економічної контррозвідки СБУ Сергій Семочко заявив що не має стосунку до мільйонних будинків, а його дружина є виключно громадянкою України

Про це він розповів в інтерв'ю телеканалу ZIK, передає Depo.ua.

"Всі мої статки, а також статки осіб, що пов'язані зі мною спільним побутом, копійка до копійки внесені у декларацію", - запевнив Семочко.

Він додав, що і він, і його жінка, Тетяна Лисенко є громадянами України, і інших паспортів, окрім українських вони не мають.

"Згадані в матеріалах журналістського розслідування Анастісія Котон, вона же Лисенко, і Святослав Лисенко – діти Тетяни від першого шлюбу. Ці люди є повнолітніми і фінансово самодостатніми. Вони мають потужно фінансово спроможних і забезпечених родичів і цей факт мав місце ще до моєї появи в цій сім'ї", - сказав Семочко.

Він наголосив, що дані особи не пов'язані з ним спільним обутом.

"З цих та інших питань я готовий дати детальні відповіді уповноваженим співробітникам правоохоронних органів", - додав Семочко.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, у заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочко є нерухомість на 200 млн гривень та російські паспорти.

4 жовтня НАБУ відкрило провадження у справі про незаконне збагачення, в якому фігурує перший заступник глави Служби зовнішньої розвідки Сергій Семочко.

12 жовтня стало відомо, що Служба безпеки не перевіряла інформацію про нібито наявність у родини першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка російського громадянства та майна на мільйони доларів.

Служба безпеки перевіряє опубліковану в ЗМІ інформацію стосовно колишнього співробітника СБУ Сергія Семочка в рамках кримінального провадження за статтею "державна зрада".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна