Семенченко відреагував на позбавлення його звання

Депутат Верховної Ради від фракції Самопоміч, колишній командир батальйону Нацгвардії Донбас Семен Семенченко відреагував на позбавлення його офіцерського звання
Depo.Влада
29 січня 2016 19:02
ФОТО: depo.ua

При цьому свій коментар у "Фейсбуці" від проілюстрував постом президента України Петра Порошенка в "Твіттері", в якому той називав його "прикладом для усіх", повідомляє depo.ua.

"У Статуті є два випадки, коли людину можуть позбавити звання: за вироком суду за тяжкий злочин, і як вид дисциплінарного впливу за порушення військової дисципліни. Жоден випадок до мене застосувати неможливо. Хіба що за штурми Лисичанська, Попасної, Первомайська та Іловайська з батальйоном Донбас", - написав він.

Однак керівництво Генпрокуратура, за словами Семенченко, все ж знайшла третій "спосіб", щоб відібрати у нього звання.
Семенченко відреагував на позбавлення його звання - фото 1

"Історія з тепловізором відпочиває. Ви (генпрокурор) на пару з колишнім т. в. о. (командувача) нацгвардії, замість того, щоб садити його злодійкуватих тиловиків, вигадуєте третій спосіб. Він не передбачений законодавством, легко оскаржується навіть в наших судах, але ж не це головне! Неважливо що буде потім! головне зараз! І т. в. о командувача НГУ, перевищуючи свої повноваження, вносить зміни в наказ командувача НГУ річної давності, просто помінявши одні слова на інші", - заявив нардеп.

Нагадаємо, що раніше у Нацгвардії показали документ, що підтверджує позбавлення Семенченка звання.

 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада