Семенченко пропонує визволяти заручників не центром, а "гуманітарним шантажем"

Створення єдиного центру звільнення заручників нічого не змінить - для звільнення полонених діяти треба лише такими методами, які були б болючими для Росії
Depo.Влада
6 жовтня 2015 18:01
ФОТО: depo.ua

Таку думку висловив народний депутат від "Самопомочі" Семен Семенченко, передає depo.ua.

"Не бачу, що може змінитися від створення такого центру. Як показує практика, для звільнення полонених діяти треба лише такими методами, які були б болючими для Росії. Наприклад, минулого року перекриття "гумконвоїв" призвело до звільнення понад ста людей. Тому треба діяти аналогічним чином", -  заявив він.

За його словами, держава має бути задіяною у цьому процесі.

"Але, боюся, що це в чергове залишиться на папері. Був один центр - стане два", -  додав він.

У свою чергу, народний депутат від БПП Іван Вінник заявив: "В державі мають працювати інститути. Добровольчі ініціативи були надзвичайно важливі і зіграли непересічну роль цього збройного конфлікту, який нав'язала нам Росія".

"Якщо ми вийдемо офіційно на визнання присутності російських військ на Донбасі, то всі особи отримують статус військовополонених. І це вже буде інша розмова, і діяльність інших міжнародних інститутів, і ці питання можна буде вирішити набагато ефективніше", -  додав він.

Нагадаємо, Cлужба безпеки України створила об'єднаний центр з координації звільнення заручників та пошуку безвісти зниклих у зоні проведення АТО.

Більше новин політики читайте у розділі Влада.depo.ua.