Семенченко прокоментував закон про статус Донбасу

Командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко вважає, що українцям важливо не дати перетворити себе на глядачів
Семенченко прокоментував закон про статус Донбасу
Семенченко прокоментував закон про статус Донбасу

Так він прокоментував прийняті сьогодні Верховною Радою закони про особливий статус низки районів Донецької та Луганської областей і звільнення від кримінальної відповідальності членів бандформувань і сепаратистів, передає ДеПо.

«Цей мало статися два місяці тому. Суспільство було не готове, і тому АТО було продовжено. А з народом стали працювати. Спочатку було залякування армією РФ, потім низка військових поразок, за які ніхто не поніс відповідальності. Потім заговорили про загрозу застосування тактичної ядерної зброї. І це лякало людей ще більше. Причиною поразки були оголошені мобільні телефони, а ті, хто вимагав правосуддя, - агентами Кремля», - написав він на своїй сторінці в Facebook.

Потім, за його словами, намагалися дискредитувати всіх, хто був небезпечний.

«Заручниками залишалися полонені під Іловайськом солдати. І ось вони закрили обличчя і проголосували. Неважливо, що думають вони. Важливо, що думаємо ми. Якщо ми не дамо перетворити себе в глядачів, якщо будемо активними учасниками, то Україна буде жити. Адже Донбас - це не початок і не кінець. Може бути дуже важко. Чорне робитимуть білим, а біле - чорним. Зраду інтересів країни називати перемогою», - вважає він.

Комбат вірить, що в країні є сили, які боротимуться за майбутнє.

«Головне - не дати себе обдурити і забути про мету. Не дати зробити себе глядачами. Все залежить тільки від нас. І це - гра в довгу. Тримайтеся», - написав Семенченко.

«Потрібно змінювати систему влади. Тепер ЦЕ - реальність. Тепер треба заспокоїться всім і чітко обміркувати наші кроки», - резюмував він.