Семенченко прокоментував закон про статус Донбасу

Командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко вважає, що українцям важливо не дати перетворити себе на глядачів
Depo.Влада
16 вересня 2014 16:08
ФОТО: depo.ua
Семенченко прокоментував закон про статус Донбасу
Семенченко прокоментував закон про статус Донбасу

Так він прокоментував прийняті сьогодні Верховною Радою закони про особливий статус низки районів Донецької та Луганської областей і звільнення від кримінальної відповідальності членів бандформувань і сепаратистів, передає ДеПо.

«Цей мало статися два місяці тому. Суспільство було не готове, і тому АТО було продовжено. А з народом стали працювати. Спочатку було залякування армією РФ, потім низка військових поразок, за які ніхто не поніс відповідальності. Потім заговорили про загрозу застосування тактичної ядерної зброї. І це лякало людей ще більше. Причиною поразки були оголошені мобільні телефони, а ті, хто вимагав правосуддя, - агентами Кремля», - написав він на своїй сторінці в Facebook.

Потім, за його словами, намагалися дискредитувати всіх, хто був небезпечний.

«Заручниками залишалися полонені під Іловайськом солдати. І ось вони закрили обличчя і проголосували. Неважливо, що думають вони. Важливо, що думаємо ми. Якщо ми не дамо перетворити себе в глядачів, якщо будемо активними учасниками, то Україна буде жити. Адже Донбас - це не початок і не кінець. Може бути дуже важко. Чорне робитимуть білим, а біле - чорним. Зраду інтересів країни називати перемогою», - вважає він.

Комбат вірить, що в країні є сили, які боротимуться за майбутнє.

«Головне - не дати себе обдурити і забути про мету. Не дати зробити себе глядачами. Все залежить тільки від нас. І це - гра в довгу. Тримайтеся», - написав Семенченко.

«Потрібно змінювати систему влади. Тепер ЦЕ - реальність. Тепер треба заспокоїться всім і чітко обміркувати наші кроки», - резюмував він.