Семенченко анонсував конфіскацію підприємств Ахметова

Народний депутат від "Самопомочі" Семен Семенченко заявив, що планується повернення в держвласність підприємств олігарха Ріната Ахметова й інших бізнесменів, які не виконують інвестиційних зобов'язань

Семенченко анонсував конфіскацію підприє…

Про це він заявив в інтерв'ю "Цензор.НЕТ", передає Depo.ua.

"Перший етап - ми домоглися легалізації блокади. Зараз готується другий етап. Він почнеться досить скоро. На першому етапі учасники блокади отримали додаткові знання. Так ось, наступний етап буде більш широкий, ніж блокада. Ми створюємо штаб і пропонуємо новий формат об'єднання зусиль для громадянського суспільства. Далі ми створюємо завдання з кожного напрямку, добиваємося маленької перемоги, підтягуємо одночасно людей, які бачать, що щось виходить, підсилюємо свою організацію і йдемо далі - до наступної перемоги", - розповів про плани Семенченко.

Тепер його соратники сконцентруються на повернені в держвласність підприємств олігархів.

"Наприклад, Бурштинська ТЕС, за допомогою якої експортується електроенергія в Європу. Він (Ахметов, - ред.) не виконує своїх інвестиційних зобов'язань, що є правовою підставою для розірвання договору. Антимонопольний комітет і Фонд держмайна повинні провести перевірки. В результаті боротьби ми обрубаємо багато ниток, які об'єднують Ахметова та уряд. Я не є оптимістом в плані того, що Грановський, Порошенко, Кононенко й інші не будуть обкрадати це підприємство", - наголосив нардеп.

Відповідаючи на питання, чи буде Семенченко ініціювати перевірки АМК і ФДМ на цьому підприємстві, нардеп заявив, що Бурштинську ТЕС просто "заберуть".

"Ми його (підприємство, - ред.) заберемо. Просто заберемо фізично. Змусимо уряд забрати його в держвласність", - заявив нардеп.

Семенченко не став уточнювати деталі майбутнього "захоплення", проте зазначив, що це не буде рейдерством.

"Це операція юридична, політична і військова, і я не уповноважений вам розповідати подробиці", - сказав він.

Семенченко додав, що скоро буде прес-конференція, яку проведе "Штаб блокади" і "Штаб руху".

Нагадаємо, що з кінця січня 2017 року з ініціативи "Самопомочі" розпочалася так звана блокада Донбасу, а 16 березня, за рішенням РНБО, вантажні перевезення на непідконтрольні території і назад були офіційно припинені, бо терористи "націоналізували" на захоплених територіях підприємства, а отже, їхню продукцію тепер не можна купувати.

Щоправда, йдеться в першу чергу про вугільні підприємства ДТЕК Ріната Ахметова, який задешево купував вугілля на Донбасі і задорого продавав електрику, вироблену на цьому вугіллі, вже на підконтрольних Україні територіях.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme