Секретний план Зеленського: Чи вдасться коміку "обнулити" Раду

Зеленський запропонував 10 кроків. Можна багато говорити про неможливість залучити США до мінського формату і про те, що немає можливості прийняти закон про виведений капітал через залізобетонну позицію МВФ

Секретний план Зеленського: Чи вдасться…
Фото: www.rbc.ua

Насправді ключовий пункт - секретний план для Ради. Правда, весь секрет вже озвучено Юрієм Бойком, який вирішив випередити всіх. Суть плану проста: зібрати 150 підписів депутатів про складання повноважень. І дострокові вибори за процедурою "60 днів на вибори".

Незрозумілим є лише два питання: хто із великих партій готовий обнулити свої списки (навіть розколотий "Опоблок" поки не готовий до цього) і який закон буде прийнято.

Щоправда, зараз уже почалися переговори про повернення до закритих пропорційних списків (це дозволить точно долучити голоси Ляшка і Тимошенко і може вирішити питання "Опоблоку"). І можна не сумніватися, що низка тих політиків, які кричали про виключно відкриті списки можуть різко змінити позиції.

Є ще один варіант - до 27 травня розпустити Раду через відсутність коаліції. Теоретично це також можливо.

Тому, всі слова про медіацію - це антураж. Головне питання - пошук 150 депутатів, які складуть повноваження і підуть на дострокові вибори.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook