Сьогодні на «5 каналі» пройде телемарафон «Революція Гідності. Рік по тому»

У п'ятницю, 21 листопада, на «5 каналі» розпочне телемарафон, присвячений річниці початку історичних подій на Майдані Незалежності
Depo.Влада
21 листопада 2014 14:46
ФОТО: depo.ua
Сьогодні на «5 каналі» пройде телемарафон «Революція Гідності. Рік по тому»
Сьогодні на «5 каналі» пройде телемарафон «Революція Гідності. Рік по тому»

Ведучими телемарафону будуть Інна Неродік, Яніна Соколова, Віталій Гайдукевич та Яна Конотоп.

З 7 ранку і впродовж усього марафону в ефір виходитимуть щогодинні випуски новин, прямі включення з Майдану Незалежності, а також підготовлені журналістами «5 каналу» тематичні сюжети з відтворенням чіткої хронології розвитку подій Революції Гідності.

О 17:10 ведуча марафону Яна Конотоп у новинній студії разом з гостями згадають причини та перебіг Революції, яка розпочалася з того, що свідомі громадяни України вийшли в центр Києва з метою відстояти обраний країною європейський шлях.

О 18:15, з повтором о 22:10, в ефірі «5 каналу» відбудеться прем'єра першої частини документального фільму Святослава Цеголко «Майдан свободи. Розгін Євромайдану».

З 20:00 у великій студії ведуча з учасниками марафону - активістами Євромайдану та «Автомайдану», громадськими та політичними діячами, а також священнослужителями - відновлять хронологію подій на Майдані Незалежності, акцентують увагу на ключових моментах Революції Гідності, проаналізують її здобутки та наслідки.

І головне - згадають та віддадуть шану героям, які поклали власне життя заради демократичного майбутнього держави.

Гостями марафону будуть: директор Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович, член ради ВО «Майдан» Ігор Жданов, лідер групи «Мандри» Сергій Фоменко, міністр культури України, «голос Майдану» Євген Нищук, керівник самооборони Майдану Андрій Парубій, заступник голови Верховної Ради України VII скликання Руслан Кошулинський, активістка «Автомайдану» Катерина Бутко, речник Київської Патріархії архієпископ Євстратій (Зоря), надзвичайний і повноважний посол Великої Британії в Україні Саймон Сміт, координатор медичної служби штабу національного опору Олег Мусій, співачка Марія Бурмака, активіст Євромайдану Михайло Гаврилюк.

Дивіться телемарафон «Революція Гідності. Рік по тому» 21 листопада з 7 ранку на «5 каналі».

Прес-служба «5 каналу»,
Контактний телефон 351-77-20