ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Що насправді горить в Києво-Печерській лаврі

Варто запитати у настоятеля Лаври, чи не сняться йому хворі на СНІД, яких він вигнав із будівлі лікарні

Depo.Влада
14 січня 2019 20:28
ФОТО: depo.ua

Горить Лавра! Апокаліптичні заголовки, звичайно, робляться для того, щоб привернути увагу читача. Насправді горить один із далеко не найцікавіших з історичної та архітектурної точки зору корпусів, про існування якого знають лише дуже великі знавці історії Лаври.

Але я не про архітектуру. І не про давню історію. Ще десять років тому це був корпус лікарні. Колись монастирської, а потім державної. Лікарні, в якій на той час було єдине в столиці відділення, де надавали допомогу хворим на СНІД. Там стояло унікальне обладнання і там працював унікальний колектив спеціалістів.

Що зробили церковники і персонально настоятель Лаври Павло Лебідь? Вони жорстко виступили за те, щоб лікарню їм віддали, а хворі на СНІД можуть бути викинуті на вулицю. І держава, на жаль, так і вчинила.

Минуло десять років. Ніхто в Лаврі ніякої лікарні не зробив. Хворі давно померли. Історія забулася. А дуже шкода.

Зараз же російські церковники почнуть говорити про те, як їх утискають. Влада говоритиме про правила безпеки. А, як на мене, варто було б просто запитати у Лебедя, чи не сняться йому хворі, яких він вигнав, прикриваючись богоугодною тріскотнею.

Фото - kiev.informator.ua

Більше новин політики читайте на Depo.Влада