Що насправді горить в Києво-Печерській лаврі

Варто запитати у настоятеля Лаври, чи не сняться йому хворі на СНІД, яких він вигнав із будівлі лікарні

Горить Лавра! Апокаліптичні заголовки, звичайно, робляться для того, щоб привернути увагу читача. Насправді горить один із далеко не найцікавіших з історичної та архітектурної точки зору корпусів, про існування якого знають лише дуже великі знавці історії Лаври.

Але я не про архітектуру. І не про давню історію. Ще десять років тому це був корпус лікарні. Колись монастирської, а потім державної. Лікарні, в якій на той час було єдине в столиці відділення, де надавали допомогу хворим на СНІД. Там стояло унікальне обладнання і там працював унікальний колектив спеціалістів.

Що зробили церковники і персонально настоятель Лаври Павло Лебідь? Вони жорстко виступили за те, щоб лікарню їм віддали, а хворі на СНІД можуть бути викинуті на вулицю. І держава, на жаль, так і вчинила.

Минуло десять років. Ніхто в Лаврі ніякої лікарні не зробив. Хворі давно померли. Історія забулася. А дуже шкода.

Зараз же російські церковники почнуть говорити про те, як їх утискають. Влада говоритиме про правила безпеки. А, як на мене, варто було б просто запитати у Лебедя, чи не сняться йому хворі, яких він вигнав, прикриваючись богоугодною тріскотнею.

Фото - kiev.informator.ua

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна