Уже 22 росіян просять Путіна про обмін (ОНОВЛЕНО)

Ще 11 громадян Росії, яких утримують в українських місцях позбавлення волі, просять президента Росії Володимира Путіна обміняти їх на українських політв'язнів

Про це повідомила уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова у Facebook, передає Depo.ua.

"І далі надходять заяви від громадян Росії, які утримуються в українських місцях позбавлення волі, на ім'я президента РФ з проханням обміняти їх на одного з українських політв'язнів", - написала вона.

Відповідні заявив написали Руслан Гаджиєв, Ігор Кімаковський з "Бахмутської установи виконання покарань №6 та Євген Мефедов з Миколаївського слідчого ізолятора.

Згодом аналогічну заяву написав Павло Черних (Маріупольський слідчий ізолятор).

Денісова зазначила, що вказані заяви відправлять до Міністерства закордонних справ України (МЗС), щоб їх дипломатичною поштою доставили до адміністрації Путіна.

Пізніше ще 7 осіб написали звернення до Путіна з проханням повернути їх на територію Росії шляхом обміну на одного з українських політв'язнів: Анатолій Бусигін, Олексій Шибаєв, Сергій Єгоров та Ольга Коваліс з Маріупольського СІЗО; Василь Кусакін та Валерій Гратов з Дніпровської установи виконання покарань №4; - Мурат Джимієв з Київського слідчого ізолятора.

Денісова зазначила, що на цей момент вже 22 ув'язнених російських громадянина подали такі заяви.

Нагадаємо, 14 серпня двоє громадян Росії, яких утримують у Лук'янівському СІЗО Києва, написали заяву до російського президента Володимира Путіна з проханням обміняти їх на одного з українських політв'язнів.

Раніше заяву про обмін подав громадянин Росії Олексій Седіков, який відбуває покарання за тероризм в Бучанській колонії.

15 серпня ще вісім громадян Росії, які відбувають покарання в Україні, написали заяви Путіну з проханням обміняти їх утримуваних на Росії українських політв'язнів.

Україна готова помилувати 11 російських громадян, які звернулися до президента Росії Володимира Путіна з проханням повернути їх на батьківщину в обмін на українських політв'язнів

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна