СБУшник торгував даними з мобільних телефонів відомих людей

Державне бюро розслідувань (ДБР) спільно з СБУ та військовою прокуратурою виявили співробітника СБУ, який незаконно продавав інформацію про дзвінки з мобільних телефонів, зокрема відомих людей
 

Про це повідомила перша заступниця директора ДБР Ольга Варченко, передає Depo.ua.

"Він продавав детальні дані про телефонні дзвінки з мобільних телефонів громадян, чим порушив закон "Про інформацію". А саме - розкрив таємницю телефонних розмов", - написала вона.

За її словами, щоб не викликати підозр, правоохоронець підробляв офіційні письмові запити на надання інформації про телефонні дзвінки, які нібито були необхідні для розслідування.

"У переліку його "замовлень" були досить відомі в Україні особи. Розцінки встановлював різні - від 2,5 до 5 тис. грн за виписку", - розповіла Варченко.

За її словами, співробітник спецслужби відповідатиме за ч. 2 ст. 28 (злочин, вчинений групою осіб), ч. 2 ст. 163 (порушення таємниці листування, телефонних розмов, телеграфної або іншої кореспонденції, які передаються засобами зв'язку або через комп'ютер), ч. 2 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або отримання неправомірної вигоди службовою особою), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення).

Варченко повідомила, що матеріали розслідування передано стороні захисту для ознайомлення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна