СБУ закрила справу про заправки "ОККО" в Криму, - співвласник

Кримінальне провадження про роботу АЗК мережі "ОККО" в окупованому Криму, в рамках якого СБУ блокувала офіси компанії у Львові та Києві, вже закрите

Про це повідомив співвласник концерну "Галнафтогаз", що володіє "ОККО", Віталій Антонов в інтерв'ю Економічній правді, передає Depo.ua.

За його словами, справу закрито в кінці жовтня у зв'язку з відсутністю складу кримінального злочину.

Компанію підозрювали за статтею 110.2 "Фінансування дій, спрямованих на насильницьку зміну влади".

"Нас звинувачували в тому, що ми платимо податки на території Криму. По-перше, ми взагалі не платимо ніяких податків, тому що ми не присутні там. Податки, думаю, платить орендар кримських АЗК, тому що якщо він не буде їх платити, його просто закриють", - розповів Антонов.

Він також заперечив, що менеджери компаії нібито продовжують керувати мережею в Криму.

"Правда в тому, що люди, які орендували у нас заправки - це наші колишні співробітники, вони зідзвонювалися і були на зв'язку з нашими менеджерами якийсь час", - пояснив співвласник "ОККО".

Він додав, що, за договором, орендар зобов'язаний був повідомляти про свої показники діяльності.

"Ці розмови стали надбанням СБУ і на цій основі було зроблено висновок, що ми нібито керуємо цими заправками. Насправді ми, наша компанія, наші менеджери керувалися однією-єдиною мотивацією - отримати на території України якомога більше грошей. Є ще фактор нерозуміння суті бізнесу нашими правоохоронцями. Або те, що в Україні не прописані процедури роботи з окупованими територіями: банально немає чіткої регламентації, як працювати або не працювати, і що взагалі робити, коли твої активи там", - наголосив Антонов.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #СБУ