СБУ затримала одеського кандидата в народні депутати

Сьогодні вранці співробітниками СБУ затриманий депутат Одеської міськради, кандидат в народні депутати В'ячеслав Крук
Depo.Влада
29 вересня 2014 11:42
ФОТО: depo.ua
СБУ затримала одеського кандидата в народні депутати
СБУ затримала одеського кандидата в народні депутати

Про це повідомив сам Крук, передає ДеПо з посиланням на інформагентство «Трасса Е-95».

«Увірвалися у будинок озброєні люди, мене затримали і привезли у СБУ області, де я зараз, власне, і знаходжуся. Думаю, це політичне замовлення у зв'язку з тим, що я балотуюся в депутати Верховної Ради по 133-у округу - Київський район міста Одеси. Чиє політичне замовлення - нескладно здогадатися, якщо подивитися список кандидатів в депутати», - заявив він.

Він зазначив, що правоохоронці не мали права його затримувати.

«Порушені усі закони, мислимі і немислимі, тому що я є кандидатом в народні депутати, відповідно, поширюються певні статті закону, що не дозволяють проводити ні обшуки, ні подібні заходи... Це, абсолютно очевидно, політичне замовлення, і з яких причин, ми знаємо», - підкреслив Крук.
Також повідомляється, що у будинку його батька, народного депутата Юрія Крука, який знаходиться на Великому Фонтані, в даний момент також проходить обшук.

В'ячеслав Крук - голова групи «Зелена Одеса» в міськраді, в 2005-2010 роках був головою Одеської міської партійної організації партії «Батьківщина».

Зазначимо, що по 133-у округу балотуються: від «Блоку Петра Порошенка» - депутат міськради, підприємець Дмитро Співак, а також колишній голова Одеської ОДА, «регіонал» Едуард Матвійчук.