СБУ затримала голову райради на Луганщині: їй світить до 10 років за сепаратизм

Сьогодні, 11 грудня, співробітники СБУ затримали голову Кремінської райради Луганської області Юлію Назаренко, члена Партії регіонів за підозрою в зазіханні на територіальну цілісність і недоторканність України
Depo.Влада
11 грудня 2014 18:07
ФОТО: depo.ua
СБУ затримала голову райради на Луганщині: їй світить до 10 років за сепаратизм
СБУ затримала голову райради на Луганщині: їй світить до 10 років за сепаратизм

«Встановлено, що ця чиновниця була одним з організаторів проведення на Кремінщині так званого «референдуму про проголошення акту державної незалежності Луганської народної республіки» 11 травня», - повідомили в прес-службі СБУ, передає ДеПо.

Напередодні, 10 травня, вона зібрала голів сільських та селищних рад у своєму службовому кабінеті і роздала їм отримані від представників терористів печатки з символікою т.зв. «ЛНР» і зображенням двоголового орла.

«На нараді вона давала чіткі вказівки, як незаконно організувати псевдовибори і «підраховувати» голоси», - йдеться в повідомленні.

Крім того, голова районної ради брала безпосередню участь у прийомі і підрахунку бюлетенів в приміщенні місцевого клубу.

Прокурор Луганської області повідомив затриманій чиновниці про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.110 Кримінального кодексу України.

За інформацією місцевих ЗМІ, чиновниця затримана прямо у себе в кабінеті.

В СБУ нагадали, що згідно з чинним законодавством, посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, вчинене представником влади, або повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або поєднане з розпалюванням національної чи релігійної ворожнечі, карається позбавленням волі на строк від 5 до 10 років .