СБУ оголосила нев`їздними 400 росіян

Служба безпеки України заборонила в'їзд понад 1500 осіб, з них майже 400 росіян
Depo.Влада
17 червня 2016 13:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-центр Служби безпеки України.

"Для попередження та припинення протиправної діяльності, яка несе загрозу національній безпеці держави, за матеріалами СБУ заборонено в’їзд на територію України 1569 іноземним громадянам, у тому числі 387 громадянам Росії", – зазначили у відомстві.

СБУ стверджує, що за останній рік ліквідувала 30 терористичних груп, підготовлених російськими спецслужбами для здійснення диверсій у зоні АТО і мирних українських регіонах.

"Російські спецслужби ведуть на території нашої держави безпрецедентну за масштабами розвідувально-підривну діяльність, використовуючи весь арсенал розробленої ними "гібридної війни". Проти України росіяни задіяли професійних шпигунів, "агентів впливу" серед політиків і посадовців та багатьох пересічних громадян, задурених російською пропагандою", – йдеться у повідомленні.

СБУ додала, що за період червня 2015 – травня 2016 року за матеріалами контррозвідки СБУ відкрито 367 кримінальних проваджень, у тому числі 76 за статтею про державну зраду, три – за шпигунство.

Також, за даними силовиків, під слідством перебувають тринадцять агентів російських спецслужб: заступник начальника штабу АТО, підполковник Національної гвардії, співробітник відділу кадрів військової частини та військовослужбовець Збройних сил.

Серед них також кілька мешканців різних областей, які перебували на оперативному зв’язку зі спецслужбами Росії і передавали інформацію з обмеженим доступом.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада