СБУ: За весь час розслідування Лукаш не виходила на контакт зі слідством

За весь час розслідування, екс-глава Мін'юсту Олена Лукаш, не виходила на контакт зі слідством
Depo.Влада
6 листопада 2015 02:17
ФОТО: depo.ua

З цієї причини було ухвалено рішення оголосити його в розшук. Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці написала прес-секретар СБУ Олена Гітлянська, передає depo.ua.

"З повагою ставлячись до слів пані Лукаш та її адвокатів, хочу зауважити, що ніхто не робить з її затримання шоу. Олена Лукаш за весь час розслідування не виходила на контакт зі слідством. Саме тому Генпрокуратурою було прийнято рішення оголосити колишнього міністра юстиції в розшук, про що була розміщена інформація на сайті МВС. Служба безпеки України, на виконання доручення ГПУ, розпочала відповідні дії із встановлення її місця перебування. Після проведення оперативно-розшукових заходів, співробітники Служби безпеки України з’ясували, що на даний момент Олена Лукаш переховується на території приватного маєтку в Києві, який оформлений на одного з членів її родини.

Було прийнято відповідне процесуальне рішення щодо затримання Лукаш та вжито оперативні заходи з його реалізації. Зазначимо, що тільки після появи на її подвір’ї та біля будинку співробітників Служби, Олена Лукаш заявила про готовність співпрацювати зі слідством.

СБУ сподівається, що це було зроблено щиро і не є добре прорахованим кроком з боку екс-міністра, для створення іміджу чергової "жертви правового свавілля".

Всім зрозуміло - якби Олена Лукаш дійсно добровільно вирішила співпрацювати зі слідством у неї були для цього всі можливості. Але за довгий час ми не побачили від неї жодного кроку на зустріч. Тому були змушені розшукати та доставити її до Генпрокуратури.

Сподіваємося, що та щирість з якою пані Олена зараз каже про відкритість своїх намірів щодо співпраці зі слідством, дозволить правоохоронним органам відновити повну картину подій, які відбувалися на Майдані та інших злочинів, до яких причетний режим Януковича", - написала вона. 

Нагадаємо, сьогодні у Києві затримали екс-міністра юстиції Олену Лукаш.

Її звинувачують за двома статтями Кримінального кодексу України - ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ст. 366 (Службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки).

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.

Мітки: сбу, Лукаш