СБУ за рік ліквідувала 30 ДРГ, підготовлених спецслужбами РФ

Співробітники СБУ за останній рік ліквідували 30 терористичних груп, підготовлених російськими спецслужбами для здійснення диверсій не тільки у районі проведення антитерористичної операції, але й у мирних українських регіонах
Depo.Влада
16 червня 2016 17:32
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-центр СБУ.

"Російські спецслужби ведуть на території нашої держави безпрецедентну за масштабами розвідувально-підривну діяльність, використовуючи весь арсенал розробленої ними "гібридної війни". Проти України росіяни задіяли професійних шпигунів, "агентів впливу" серед політиків і посадовців та багатьох пересічних громадян, задурених російською пропагандою", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, протягом червня 2015 - травня 2016 року за матеріалами контррозвідки СБ України відкрито 367 кримінальних проваджень, у тому числі 76 за статтею "Державна зрада", три - за шпигунство.

"Під слідством перебувають тринадцять агентів російських спецслужб: заступник начальника штабу АТО, підполковник Національної гвардії, співробітник відділу кадрів військової частини та військовослужбовець Збройних сил. Серед них також кілька мешканців різних областей, які перебували на оперативному зв’язку зі спецслужбами РФ і передавали інформацію з обмеженим доступом", - йдеться у повідомленні.

Крім того, повідомляється, що стосовно 22 осіб уже набрав законної сили обвинувальний вирок суду.

"Для попередження та припинення протиправної діяльності, яка несе загрозу національній безпеці держави, за матеріалами СБУ заборонено в’їзд на територію України 1569 іноземним громадянам, у тому числі 387 громадянам Росії", - йдеться у повідомленні.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада