СБУ взялась за переписку помічника Путіна

У Службі безпеки України в курсі про злам групою українських хакерів пошти помічника президента Росії Владислава Суркова
Depo.Влада
25 жовтня 2016 13:38
ФОТО: depo.ua

Про це журналістам у Києві сказав радник глави СБУ Юрій Тандіт, передає Depo.ua

"Я б не хотів зараз коментувати це питання. Можу сказати, що ми в курсі того, що відбувається. Сьогодні на нараді за вказівкою Василя Грицака (глави СБУ, – ред.) порушували в тому числі це питання", – сказав Тандіт.

Згодом керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук повідомив, що спецслужба призначила експертизу нібито листування Суркова. "Нами було призначено експертне дослідження цих документів. Поки що на сьогоднішній момент ми маємо тільки доступ до тих же файлів, і громадськість. У нас немає прямого контакту з цієї хакерської групою і ми поки не можемо оцінити, оброблялися ті документи, які були опубліковані, після того, як вони були отримані по електронній пошті Суркова", - заявив Ткачук в ефірі телеканалу "112 Україна".

За його словами, зміст окремих файлів, які були оприлюднені, збігається з документальними матеріалами, які вилучалися СБУ під час обшуку в рамках кримінального провадження, пов'язаного з розслідуванням сепаратистських рухів на Закарпатті. "Більшість із тих документів нами фактично підтверджена їх справжність, їх відповідність документам, які нами раніше вилучали в осіб, які безпосередньо пов'язані з російськими спецслужбами, і працюють завербовані на російські спецслужби", - зазначив керівник апарату голови СБУ .

Нагадаємо, 24 жовтня група українських хакерів "КіберХунта" заявила про злам пошти помічника президента Росії Владислава Суркова і оприлюднила його листування. 

Однак у Кремлі стверджують, що оприлюднене листування приписали Суркову. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада