СБУ вже допитала двох суддів Конституційного суду. На черзі - ще двоє

Служба безпеки України допитала двох суддів Конституційного суду і має намір найближчим часом допитати ще двох в рамках справи щодо узурпації влади Віктором Януковичем
Depo.Влада
24 квітня 2015 09:24
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю "Українським новинам" повідомив начальник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк, передає depo.ua.

"Уже допитали двох суддів. Через день-два у нас відбудуться ще два важливих допити", - повідомив Вовк. При цьому від не назвав прізвища суддів, які вже були допитані і яких ще планується допитати.

Вовк зазначив, що у виробництві фігурує досить велика кількість депутатів Верховної Ради і суддів, але це не означає, що всі вони будуть притягнуті до відповідальності.

Також СБУ просить Шевченківський суд Києва дозволити провести виїмку документів, необхідних для розслідування кримінального провадження про узурпацію влади Януковичем.

"Ми взяли в Інтернеті три конституційні подання, зараз ми звертаємося до Шевченківського суду з клопотанням про доступ до документів", - сказав СБУшник. При цьому він зазначив, що  СБУ поки ніяких документів не вилучала в будівлі КС.