СБУ розсекретила європейських "гостей" Криму і оголосила їх "нев'їздними"

Служба безпеки України з'ясувала, що чотири громадянина Сербії та один громадянин Чехії незаконно в'їхали на територію окупованого Росією Криму

Depo.Влада
20 березня 2017 13:13
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook речник СБУ Олена Гітлянська, передає Depo.ua.

"Служба безпеки України перевірила інформацію щодо перебування у Криму політиків з європейських та інших країн, які прибули на запрошення окупаційної влади "святкувати" третю річницю псевдреферендуму", - написала вона.

Як з'ясувалось, на території Криму незаконно перебувають чотири громадянина Сербії та один громадянин Чехії.

"СБУ ухвалила рішення про заборону їм виїзду в Україну терміном на п'ять років. Інформація щодо громадян України у цій делегації на даний час не підтвердилась", - додала Гітлянська.

Нагадаємо, раніше заступник голови комітету Держдуми Росії у справах національностей Руслан Бальбек заявив, що близько 20 делегатів, серед яких депутати Європарламенту, а також політики з країн Європейського союзу, СНД і Латинської Америки прибули з триденним візитом до анексованого Криму. Він також зазначив, що у складі делегації були й українські політики.

Секретар РНБО Олександр Турчинов доручив СБУ перевірити цю інформацію. Проте в СБУ поки не отримали доказів візиту українських посадовців до Криму.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада