СБУ розсекретила розмови француза-терориста (АУДІО)

Служба безпеки України опублікувала фрагменти аудіозаписів телефонних розмов француза, якого раніше затримали за підозрою в підготовці терактів у Парижі під час Євро-2016
Depo.Влада
8 червня 2016 17:44
ФОТО: depo.ua

Відповідний запис розміщено на YouTube-каналі відомства, передає depo.ua.

У француз, який на титрах підписаний як "Муто", говорить ламаною англійською з людиною, яку назвали громадянином України.

Зокрема, француз каже, що хоче "провести деяку операцію, яка зачепить кожного француза" і додає, що українець може бути при цьому корисним.

Потім він розповідає про те, що одночасний підрив сотні автомобілів буде ефективнішим, ніж сто підривів окремих машин. Також він зазначає, що краще одночасно провести дві "операції".

Він повідомляє, що до відповідної підготовки причетні вже десятеро людей, однак цього недостатньо. Француз окремо наголошує, що люди мають бути на 100% надійні.

Наступний діалог ведеться про передачу українцем французові 125 кг вибухівки. "Муто" розповідає про 15 цілей для підриву в Парижі, зокрема – центральну податкову інспекцію і "один маленький міст". Він уточнює, що податкову підриватимуть вночі, тож ніхто не постраждає.

У ще одній розмові француз розповідає, що акція буде політична і проводить паралелі з ситуацією в Україні. "Муто" також висловлював упевненість, що його підтримують багато людей і протиставив себе мусульманам.

Нагадаємо, що 6 червня в СБУ  заявили, що запобігли 15 терактам у Франції напередодні Чемпіонату Європи з футболу.

Затриманий француз віз з України 5 автоматів Калашникова, більше 5 тисяч набоїв, 2 протитанкові гранатомети, 18 пострілів до них, 125 кілограм тротилу, 100 детонаторів, 20 балаклав та інші речі.

Однак французькі слідчі наразі не мають даних щодо причетності затриманого у травні на кордоні України і Польщі громадянина Франції Грегуара М. до підготовки терактів.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада