СБУ поновила акредитацію кореспондентам "Громадського ТБ"

Служба безпеки відновила дію акредитації в зоні антитерористичної операції журналістів "Громадського ТБ" Анастасії Станко та Костянтина Реуцького
Depo.Влада
30 серпня 2016 10:39
ФОТО: depo.ua

Служба безпеки задовольнила прохання та поновила акредитацію журналістам, передає depo.ua з посиланням на прес-службу Міністерства оборони.

Під час робочих зустрічей було розглянуто конфлікт, який виник між представниками силових відомств та журналістами після роботи представників Громадського ТБ в промзоні міста Авдіївка в липні цього року.

Сторони дійшли згоди, що причини виникнення конфлікту потребують подальшого обговорення з представниками медіа спільноти задля більш ефективної співпраці військових та журналістів, зокрема в зоні проведення АТО, зазначають у Міноборони.

Шляхи покращення співпраці шукатимуть на зустрічі 9 вересня між журналістами та представниками професійних громадських організацій, щодо шляхів покращення ефективності співпраці, яка буде проводитися у форматі офф-рекордс та без камер.
У той же час з 29 серпня акредитація Станко та Реуцького відновлена.

Нагадаємо, Штаб Антитерорситичної операції клопотав перед СБУ про призупинення акредитації журналістів "Громадського ТБ" Анастасії Станко, Костянтина Реуцького та спеціального кореспондента "Нової газети" Юлії Полухіної, які показали секретні позиції українських десантників поблизу Авдіївської промзони, спецслужба задовольнила це клопотання. Журналісти усі звинувачення на свою адресу відкинули.

 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада