СБУ: Помічники Путіна особисто координують терористів та сепаратистів в Україні

Голова СБУ Валентин Наливайченко заявив, що сепаратистські і терористичні організації в Україні координують особисто помічники президента Росії Володимира Путіна
Depo.Влада
27 травня 2015 13:14
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав у своєму виступі на VІІ Міжнародній конференції "Захист демократичних цінностей і дотримання прав людини у діяльності спецслужб", передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

Наливайченко наголосив, що російський уряд і російське керівництво здійснює пряме управління, спонсорування і координацію дій сепаратистів і терористичних організацій на території Донецької та Луганської областей.

"Інструкції, підтримка, фінанси. Помічники президента Російської Федерації особисто (займаються цим, - ред.). Один опікується і керує Донецькою та Луганською так званими "народними республіками", - терористичні, сепаратистські організації, а інший керує іншими сепаратистськими організаціями, напряму передаючи інструкції в Одеську і Харківську області", - сказав голова СБУ.

Він також наголосив, що спецслужби РФ надсилають до України натренованих агентів для вчинення терактів, диверсій та злочинів проти людяності.

"Військові спецслужби Російської Федерації, так само брутально відкинувши і порушуючи всі можливі універсальні або конвенції Організації Об'єднаних Націй, засилають вже власних військовослужбовців. І це спецслужби Російської Федерації Генерального штабу і Міністерства оборони Збройних сил Російської Федерації. Військові диверсійні групи, військові з'єднання, які заходять на нашу території і здійснюють агресію, знущаються над нашими громадянами у вигляді диверсій, знищення інфраструктури, вивезення промислового обладнання, спалення тіл загиблих без ідентифікації", - сказав голова СБУ.