СБУ оголосила нев`їздними чотирьох представників російської "оборонки"

Служба безпеки заборонила в'їзд в Україну чотирьом керівникам одного з підприємств військово-промислового комплексу Росії
Depo.Влада
24 травня 2016 10:39
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua з посиланням на прес-центр СБУ, у листопаді минулого року оперативники спецслужби викрили незаконну діяльність миколаївської фірми, що спеціалізувалася на розробці конструкторської і технологічної документації для кораблів ВМФ і Прикордонної служби ФСБ Росії.

СБУ оголосила директору і головному конструкторові установи офіційні застереження про неприпустимість порушення чинного законодавства щодо відсутності дозволу Державного експортного контролю на право вести за кордоном військово-технічні роботи. Також щодо миколаївського підприємства були застосовані санкції. Функціонування фірми фактично було припинено.

"Натомість керівництво російського підприємства ВПК у місті Відрадне Ленінградської області продовжило спроби залучити українських фахівців до роботи. Зокрема, росіяни мали намір особисто прибути у Миколаїв для узгодження деталей можливого відновлення взаємодії з колишніми партнерами", – розповіли в СБУ.

На даний момент після заборони в'їзду в Україну представникам російського ВПК будь-яке співробітництво між сторонами остаточно припинено.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада