СБУ звинувачує «Вести» в сепаратизмі

СБУ звинувачує газету «Вести» в посяганні на територіальну цілісність країни згідно з ч.2 ст.110 Кримінального кодексу України
Depo.Влада
11 вересня 2014 15:33
ФОТО: depo.ua
СБУ звинувачує «Вести» в сепаратизмі
СБУ звинувачує «Вести» в сепаратизмі

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив головний редактор газети Ігор Гужва.

Він зазначив, що мета сьогоднішнього захоплення редакції співробітниками СБУ - заблокувати роботу газети.

Він повідомив, що сьогодні «посягання на це СБУ побачила в декількох статтях, які виходили в журналі «Репортер» (дві в квітні, одна в липні). Йдеться про статті «Махновський стан», «Слов'янсько-пролетарська республіка» і «Хунта! Зрадили! Геть!»».

Гужва підкреслив, що ніяких посягань на територіальну цілісність України в зазначених статтях автори не допускали.

«Це були звичайні репортажі «по ту лінію фронту» - зі Слов'янська, коли там заправляли Пономарьов і Стрєлков-Гіркін, із захоплених обладміністрацій. Там, безумовно, була пряма мова сепаратистів, також як вона була (і є) в усіх українських ЗМІ, які робили, наприклад, інтерв'ю з Пушиліним або Абвером або спілкувалися з простими прихильниками ДНР/ЛНР», - написав він, додавши, що і газета, і сайт, і радіо, і телеканал, незважаючи ні на що, будуть працювати.

Як повідомляв ДеПо, сьогодні вранці головред «Вести» повідомив, що сьогодні до редакції газети і сайту «Вести» увійшли люди, які представились співробітниками СБУ і заблокували роботу видання.